Kancelaria premiera idzie do sądu z tygodnikiem "Nie" Jerzego Urbana | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.03.2013

Kancelaria premiera idzie do sądu z tygodnikiem „Nie” Jerzego Urbana

Tygodnik „Nie” opublikował z rozmów polityków, które miały mieć miejsce podczas meczu -Ukrainą. Kancelaria premiera wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym twierdzi, że zapisy to kłamstwo. Zamierza także podjąć w tej sprawie kroki prawne.

Kancelaria premiera idzie do sądu z tygodnikiem "Nie" Jerzego Urbana

Oświadczenie ws. publikacji tygodnika „Nie” zostało opublikowane na oficjalnej stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Oświadczenie w sprawie publikacji Dziennika Cotygodniowego „Nie”

W związku z publikacją Dziennika Cotygodniowego „Nie” pod tytułem „ na podsłuchu” informujemy, że przytoczone w artykule rozmowy (m.in. pomiędzy D. Tuskiem, a G. Schetyna, R. Koseckim i A. Kwaśniewskim) nie miały miejsca. Publikacja jest przykładem rażącego kłamstwa i nierzetelności dziennikarskiej. W związku z artykułem podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne. Przedstawicieli pozostałych mediów prosimy o niepowielanie tych nieprawdziwych informacji.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. marek pisze:

    TYM RAZEM TUSK PRZESADZIL…. I gowno PRAWDA ZE POJDA Z URBANEM DO SADU.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika