PO straszy rządami PiS-u, publikując kontrowersyjny plakat. Internauci: "Żenująca reklamówka" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 19.08.2014

PO straszy rządami PiS-u, publikując kontrowersyjny plakat. Internauci: „Żenująca reklamówka”

Na oficjalnym profilu Platformy Obywatelskiej na portalu Facebook opublikowany został plakat zatytułowany „A gdyby koszmar się spełnił. Rządy przypadkowych i szalonych”. Publikacja wzbudziła mnóstwo negatywnych komentarzy. Internauci (w tym prawdopodobnie także zwolennicy PO) są oburzeni i zniesmaczeni.

PO_reklamowka

Politycy Platformy Obywatelskiej nie chcą ujawnić informacji dotyczącej tego, kto jest autorem plakatu. Część oficjalnie twierdzi, że nic o nim nie wie. Niektórzy plakat łagodnie krytykują, ale są i tacy, którym się podoba – np. Stefanowi Niesiołowskiemu.

Na uwagę zasługuje fakt, iż zdecydowana większość z ponad 2 tys. komentarzy pod plakatem, na profilu Platformy Obywatelskiej jest negatywna. A mowa o stronie, która zrzesza fanów, sympatyków i członków PO…

Kto opublikował plakat tego jednak nie wiemy. Tym samym nie wiemy również, w jaki sposób znalazł się na oficjalnym profilu partii politycznej.

A oto wybrane komentarze internautów dotyczące plakatu:

Poziom tej grafiki jest co najmniej żenujący!

Bezrobocie, emigracja, wszechwładza korporacji, nietykalny establishment, tchórzliwe media, marnotrawstwo publicznych środków – w takiej Polsce żyję i jest to spełnionego koszmaru.

Przez 7 lat to samo – straszenie PiSem. Ostatnio doszło straszenie Korwinem. Myślałem, że ta grafika to mem gimnazjalisty. Nie doceniłem speców od PO. Tak to jest jak się nic nie ma do zaoferowania.

Gdy kończą się atuty i argumenty – atakujemy ad personam. Platformo – ŻE-NA-DA.

Wasz admin rezyduje w Tworkach, co?

Na szczęście już mało kto bierze te wasze brednie i oszczerstwa na poważnie!

Gorszego koszmaru już być nie może , od tego jaki jest teraz.

Wszystko będzie lepsze od Was!

Pomysły się wyczerpały więc czas straszyć PiSem. Klasyk.

Nie wierze…”po” przerasta moje granice prostactwa, nie wiem kto prowadzi stronę tej partii na fejsie… no w sumie jaki lider taka partia.
PS: Proponuje zwiększyć podatki, szczególnie VAT jest zbyt niski…

hahahahahaha co za żenada. Widzę że wasza kampania wyborcza i wasz program będzie polegał jedynie na straszeniu KNP i Pisem. Co wy platformo macie do zaoferowania młodym? Czym przekonacie dzisiejsze startujące pokolenia? Zasiłkami ?

My tylko czekamy na więcej takich grafik co najwyżej Macie administratora w starszakach? Dzięki za poprawę nastroju, nic tak dobrze nie smakuje wieczorem jak autokompromitacja rywala

Już dawno wydawało mi się, że jest gdzieś na poziomie mułu. Ale jak widać można upaść jeszcze niżej.

Jezu jakie to słabe. zatrudniliście stażystów na 1/16 etatu do prowadzenia social media?

Mam pytanie do kogoś kto prowadzi ten fp. Możesz rano z czystym sumieniem spojrzeć w lustro? Czy nie bardzo?

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>