Biało-zielone flagi w Gdańsku. Mecz Lechia Gdańsk - Korona Kielce | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 11.03.2013

Biało-zielony Gdańsk. Na dwóch ulicach zawiśnie 400 flag

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w związku z akcją „Biało-zielony Gdańsk”. Na dwóch ulicach: 3 Maja oraz na al. Zwycięstwa (odcinek od Bramy Oliwskiej do Piramowicza) zawiśnie około 400 biało-zielonych flag.

Flagowanie Gdańska nastąpi w związku z meczem Lechia Gdańsk - Korona Kielce

nastąpi w związku z meczem Lechia Gdańsk R1; Korona Kielce. (Fot. Tomasz Sienicki)

Flagowanie odbywać się będzie z okazji rozgrywanego w Gdańsku 1 marca meczu Lechii Gdańsk z Koroną Kielce.

Zgodnie z założeniami akcji „Biało-zielony Gdańsk” R1; flagi mają pojawiać się na ulicach miasta w dniach rozgrywania przez Lechię Gdańsk meczów na stadionie PGE Arena. Miały pojawić się na ulicach po raz pierwszy już 1 i 2 marca, jednak mecz Lechii z Pogonią Szczecin przypadł podczas Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – w związku z tym na ulicach wywieszone zostały flagi narodowe.

Biało-zielone flagi będą wisieć na gdańskich ulicach do wtorku (2.03) rano. Dostarcza je Klub Sportowy Lechia Gdańsk, flagowanie nadzoruje w Gdańsku.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 8 komentarzy
Napisano
 1. KS pisze:

  Bardzo fajna inicjatywa!!!!! Dobry pomysł popieram!

 2. JanO. pisze:

  Dziwie sie te w ten sposob terroryzuje sie wszystkich mieszkancow. Nie kazdy musi sie interesowac jakimis glupimi meczami. Mi to przeszkadza i upstrzone miasto to kiepska wizytowka.

 3. paweł pisze:

  kto za to płaci?

 4. Anka pisze:

  żałosna inicjatywa, Gdańscy włodarze nie mają na co pieniędzy wydawać.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika