Brutalna zemsta na Stonodze. Decyzja sądu budzi społeczny przeciw | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 31.08.2015

Brutalna zemsta na Stonodze. Decyzja sądu budzi społeczny przeciw

Zbigniew Stonoga, człowiek, który udostępnił akta z „afery podsłuchowej”, wkrótce ma trafić do więzienia. Problem w tym, że Stonoga jest ciężko chory i jego pobyt w więzieniu może oznaczać wyrok śmierci.

stonoga_protest

Protest pod warszawskim sądem przeciwko wyrokowi na Zbigniewa Stonogę.

Stonoga ma nerki z przerzutami. Od dawna leczy się w zagranicznych klinikach, w tym w klinice w Szwajcarii. Leczenie kosztuje go kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Będąc w więzieniu, Stonoga nie będzie w stanie kontynuować leczenia, co w jego przypadku może być tożsame ze śmiercią. W polskich więzieniach nie ma warunków do specjalistycznego leczenia tak poważnych schorzeń jakimi są nowotwory.

Przypomnijmy, sąd skazał Stonogę za przestępstwo, od którego wcześniej został uniewinniony, a kwota rzekomego przestępstwa w tym wypadku ma wynosić 50 tys. zł. Warto zastanowić się na tym, czy bardzo bogaty biznesmen, który jest w stanie (co wielokrotnie udowadniał swoimi akcjami charytatywnymi) jednorazowo i całkowicie bezinteresownie wspomóc poszkodowanego człowieka kwotą wielokrotnie większą, mógłby dokonać przywłaszczenia mienia o wartości 50 tys. zł?! Brzmi to wręcz absurdalnie. No i po co miałby to robić?

Nietrudno odnieść wrażenie, że aparat państwa próbuje mścić się na Stonodze za to, że ten jest aktywny w demaskowaniu nieprawidłowości w prokuraturach, sądach, policji. Jego polityczna aktywność i partia, którą stworzył i której członkowie budują obecnie struktury regionalne, dopełniają tylko tezy o tym, że jest on dla wpływowych środowisk bardzo niewygodny.

Decyzja sądu skazująca Zbigniewa Stonogą na karę bezwzględnego pozbawienia wolności budzi coraz większy społeczny sprzeciw. Z każdym dniem zwiększa się liczba ludzi, którzy przeciw wyrokowi protestują. Dziś protestowano przed siedzibą warszawskiego sądu. Wiele wskazuje na to, że takich i podobnych protestów będzie więcej.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 175 komentarzy
Napisano
 1. Maja pisze:

  Facet dobrze zna pojęcie technik socjotechnicznych.A naiwni jego fani nawet nie wiedzą,że biorą udział w dobrze wyreżyserowanym przedstawieniu. Wystarczy zadać parę pytań, które są dla niego nieprzychylnie i juz ciebie banuje.Potrzebował kasy na wyjazd i super akcja z koszulkami za 1000 zł…z drugiej strony ludzie potrzebują takiego guru,co tylko utwierdza w przekonaniu,że w Polsce żyje się coraz górzej.A bohaterzy tylko facebookowi.

 2. Taa nie winny. A co z jego firmami w których sprzedawał udziały (udział o wartości 50 PLN za 300 PLN) takimi jak:
  -alkohole
  -gazeta
  -telewizja ?
  Cicho sza o tym

 3. Maja dobrze zapłacili za komentarz? nie masz honoru? pisać paszkwile na tego człowieka na zlecenie zdrajców narodu?

  • Marek pisze:

   Jedyna zaleta dyskusji poza jego fejsem to taka, że ta gnida nie możne nas tutaj zablokować, zbanować jak to czyni na fejsie za byle nieprzychylne słowo. Tak się grubas oburza na myśl o stalinowskich metodach a tymczasem sam co robi? Cenzor. A ty jesteś kolejnym przygłupem, którzy jeszcze w niego wierzy. Nie potrafisz odnaleźć faktów, zrozumieć ich. Jesteś kretynie okłamywany.

  • Imię... pisze:

   jakiego narodu zajrzeć w twoje drzewko geneologiczne za pewne jesteś recydywa co histori uczył sie okradajac sąsiada

 4. Anonimowy pisze:

  E tam, mnie jeszcze nie zbanował, chociaż postuję dowód manipulacji za pomocą rzekomej decyzji o popełnieniu samobójstwa 😛
  http://imgur.com/WAiHJHU

 5. Marek pisze:

  Facet ukradł 4 miliony złotych vatu: Sygn. akt II AKa 429/13
  Wyłudził wielki kredyt na Mszał Gregoriański (podrobiony). Nie został wcześniej skazany tylko przez nieudolność państwa. Teraz okrada ludzi oferując udziały w nieistniejących spółkach. Sprzedał tego masę po 300pln i utopił przedsięwzięcia.

  A ludzie na fejsie go za guru mają. 23, zapewne opłacone osoby przed więzieniem i już artykuł na DB. Bronicie kretyni bandyty, najprawdziwszego oszusta, matacza, złodzieja.

  • Imię... pisze:

   Dowody, dowody i jeszcze raz dowody. A ja słyszałem, że Ty…mógłbym wymeniac chcesz ?

  • Krzysiek pisze:

   skoro wierzysz we wszystko co Ci aparat państwa podpowiada to wiedz jedno… jesteś typowym lemingiem, przepraszam ale skoro nie widzisz co się w tym kraju wyrabia to jesteś zaślepiony propagandą zielonej wyspy „tfu” tuska. Więcej TVN itp…

  • Kartka pisze:

   Panie Marku, zgodnie z art. kk. dot. zniesławienia, prosimy o potwierdzenie dowodów niniejszych przestępstw w terminie 3 dni.

   • Marek pisze:

    Prosicie? Kto? Oszust i złodziej chyba doskonale wie kogo okradł? Zapytajcie swojego pana czy to prawda.

    A tymczasem polecam profil „Zbigniew Stonoga bez cenzury”, tam znajdziecie prawdę o Stonogu.

    • Kamil N pisze:

     Panie Marku, słowo poparcia dla Pana. To są zwyczajni idioci, którzy nie potrafią za dobrze czytać. Proszą o „dowody” – dostają sygnaturę akt i nagle zamiast prosić o dowody mówią „nie można temu wierzyć, to państwo”. Pewnie jakby dać im wideo, jak Stonoga śmieje się z popełnionych oszustw to by powiedzieli, że to fotomontaż albo zmusili go. Otóż nie o dowody tutaj chodzi a o samodzielne myślenie. Mnóstwo przesłanek dotyczących oszustw Stonogi (karierę zaczynał podrabiając dowody osobiste i kupując na nie sprzęt elektroniczny na raty), wyroki sądów, kolejne wyroki, liczne doniesienia od osób prywatnych, komornik w Krakowie potwierdzający, że Stonoga ma ponad milion złotych długu, fakt, że nie ma żadnego swojego majątku, wynajmowanie samochodów i helikopterów i twierdzenie, że są jego własnością… To wszystko sprawia, że każdemu inteligentnemu człowiekowi zaświecie się lampka w głowie. Lemingami są tylko ci, którzy wierzą w te brednie, bo im imponuje trochę pieniędzy – sami bowiem niczego w życiu się nie dorobili i lubią posłuchać jak ktoś obraża ludzi w okół, bo tylko to im zostało, życia nie naprawią. Otóż drodzy idioci i lemingi – sygnatury spraw, artykuły obciążające Stonogę itd. pojawiały się już znacznie wcześniej niż ktokolwiek o nim słyszał i ktokolwiek mógłby się go „bać”. Zresztą, czy Wy sami w to wierzycie? Koleś przez ostatnie miesiące miał niszczyć ludzi dowodami itp. a nagrywał tylko śmieszne filmiki, gdzie jedynym dowodem są jego słowa. Czemu więc prosicie innych od dowody a jeszcze jak je dostajecie to nie wierzycie?:D Tumany.

  • Po pierwsze gościu, stonoga jak najbardziej został skazany wyrokiem w I Instancji za uszczuplenie VAT-u. Jak wynika z sentencji wyroku II AKa 429/13 sąd w tym zakresie umorzył postępowanie ze względu na przedawnienie więc nie ma tu mowy o jakimkolwiek skazaniu. Poza tym „mądroku” czytając powołany przez Ciebie wyrok zauważ, że do wyłudzeń Vatu doszło w latach 1999-2002 czyli w czasie kiedy windykował koloseum, był blisko sejmu. Prawdopodobnie zrobił komuś niedźwiedzią przysługę i sam za to beknął, ale prawdy nigdy się nie dowiemy. Sumasumarum Mareczku, możesz być adwokatem, radcą, prokuratorem, posłem albo jakimś innym ważniakiem, ale oczernianie w ten sposób gościa, który ma odwagę, żeby chwycić za gęby tych oszustów, złodziei, którzy żyją sobie jak pączki w maśle, nie daje Ci prawa wypisywać głupot.
   P.S. zastanów się czy to co napisałeś nie wypełnia dyspozycji zawartej w art. 216 KK kolego. Pamiętaj w dzisiejszych czasach namierzyć komputer bądź telefon z którego się korzysta nie jest jakimś wielkim problemem.

   A więc Mareczku, proszę nie hejtować oraz kupić sobie maść na ból tyłka, bo chyba dużo przed komputerem czasu spędzasz szukając danych w KRS-ie, CEiDG.

   • Marek. pisze:

    Pięknie to napisałeś. Sąd umorzył postępowanie ze względu na przedawnienie, czyli przyznajesz, że stonoga ukradł 4 miliony vatu a nie został skazany przez nieudolność sądu i prokuratury.

    Nie pierdziel mi więc o 216KK bo się nie boję, prawda jest taka że stonoga to złodziej i oszust. Podrabiał dowody osobiste i wyłudzał kredyty? TAK! Skazany jest obecnie prawomocnym wyrokiem sądu, więc nazywanie złodzieja złodziejem czy oszusta oszustem nie jest łamaniem prawa.

   • AJ pisze:

    ale ty qwa głupi jesteś , jest przestępcą i oszustem , i rąbnij się w łeb z tym namierzaniem komputer

  • DO MARKA pisze:

   Jakiś facet cos ci włożył w dupę chyba ,bo gadasz jak gejoza

  • pako pisze:

   Biegle operujesz sygnaturami.Znamy twoje zaopatrywanie i siedlisko!!!

  • Agata pisze:

   Jak to się mówi 'głupich nie sieją, sami się rodzą”. Niedługo Ci wszyscy zwolennicy Stonogi będą płakać jak ich w trąbę zrobił. Ci którzy zainwestowali w jego spółki na pewno swoich pieniędzy nie zobaczą – wystarczy trochę poszukać żeby się zorientować jak on działa. Za naiwność się płaci.

 6. Anonimowy pisze:

  Ah, zły link podałem (chociaż też powiązany, po udowadnia że ABW rzekomo postowała na jego FB tę właśnie stronę, gdy on targał się na swoje życie).
  Tutaj właściwy link: http://imgur.com/a/nEL5s

  • Marek pisze:

   Sam manipulujesz oszuście. Pierwszy obrazek to nie zdjęcie a screenshot. Gdyby było to zdjęcie to miałoby minimalne – ale zawsze zniekształcenia – spróbuj zrobić zdjęcie kartki i sprawdź czy na zdjęciu jest ona prosta. Więc nie łżyj mendo, bo druga grafika jest przerobiona.

   • Kartka pisze:

    Panie Marku, prosimy w takim razie o sumę MD5 rzekomo „przerobionej drugiej grafiki” – bo według kryminalistyki śledczej jest ona zgodna z oryginałem – w tym datą i jego algorytmem 🙂

    • Marek pisze:

     Kryminalistyki śledczej. AAaaaaaahahahahha, co za brednie.

     Suma MD5 się w obu obrazkach nie może zgadzać, bo to dwa różne obrazki. Niestety, liczenie hasza wykorzystuję regularnie. Próbuj kretynie dalej, zabawny jesteś.

     • Michal pisze:

      Marek, nie produkuj się, bo i tak tu sami obrońcy św. Stonogi…męczennika i ofiary systemu polskiego sądownictwa… Większość z nich nie ma pojęcia kogo wspiera i broni… Stonoga pcha się do koryta, bo lewe interesy nie idą już tak dobrze…

     • Anonimowy pisze:

      Panie geniuszu algorytmiki.
      1. Weź oryginał
      2. Zwiększ gamme/jasność
      3. ???
      4. Przekonaj się na własne oczy

 7. Zbigniew pisze:

  Dlatego idźmy na wybory i głosjujmy ze swoim sumieniem. 

  Nieobecni nie mają racji.

  Najbliższe wybory są lekiem na całe zło.

  Idźmy do wyborów 25 10 2015r. 
  PiS i PO jak widać w sondzie jest przereklamowane .
  Zmieńmy Polskę już na zawsze i zagłosujmy na zmiany w realu przy urnach , 
  a tu w tej sondzie daj wyraz swojego poparcia na teraz, komu ufasz.
  Udostępniaj i wklejaj gdzie się da ten link z sondą wyborczą.
  100 000 głosów lub więcej , będzie prawie w 100% miarodajne dla nas.
  Żadne media już wtedy nie zakłamią rzeczywistości. 

  http://sonda.hanzo.pl/sondy,249874,unB5.html

 8. Manipulant i skazany przestępca każdy skazany powinien siedzieć co z niego za polityk szantażysta bez zasad niby coś wie ale ujawnia tylko jak mu coś nie na rękę jak mówią jak on chce to by z nimi koalicje tworzył nagrywa z utajnienia zbiera haki jak byłe SB . Ma wyrok ? zamknąć prawomocnie skazanego i nie dopatrywac sie w tym polityki

  • Kartka pisze:

   Pana również zapraszam do przedstawienia dowodów w ciągu trzech dni dot. popełnienia przestępstwa przez Pana Stonogę na podstawie 212kk 🙂

 9. Natalka pisze:

  Zbyszek wrzucił już zdjęcia potwierdzające to co mówił o Prezesie:
  http://rocket-host.eu/A1_8b6edebaf3/cfce83c06a

 10. ŻONA pisze:

  Popieracie człowieka który był zatrzymany za PEDOFILIĘ? Cóz to nie mamy o czym rozmawiać!!

 11. FACEBOOKOWICZ pisze:

  To jest jakas sekta: Gościu po raz 20 pisze, że „jutro wystawiam materiały na Kaczyńskiego, geja” i co? mija termin jedne, drugi i nadal nic nie ma, A LUDZIE DALEJ WIERZĄ, że on to wstawi.. NIE WIERZĘ, że sa tak tępi polacy.. Te wszystkie profile muszą być założone przez jego ludzi którzy sami sobie like dodają.. i którzy jedyne co potrafią to wypisywać ku… ch… wyp.. pisać (nie wiem czy to z domu wynosicie czy jak.

  • Marek pisze:

   Od początku widzę, że to oszust jest i gnój. Perfidny. Ale wciągnęła mnie sprawa okrutnie, to jest po prostu ciekawy temat jak masa przygłupów się żre o tego złodzieja. Takiego zamieszania jak żyję – nie widziałem.

  • konrad pisze:

   Czyli co korupcji nie ma polsce? Ile juz afer dzieki niemu wyszlo na jaw? Ciebie politycy okradzaja i ty na nich glosujesz jeszcze.

 12. Imię... pisze:

  STONOGA WIEZIEN POLITYCZNY! Nie podoba sie to do wiezienia. Jak w Rosji…

 13. Asfalt pisze:

  Ci którzy plują na pana Zbyszka powtarzam ze pan Stonoga jest ponad stu krotnie uniewinniony!!! powtarzam ponad STUKROTNIE Uniewinniony i teraz ten wyrok jest niezgodny z żadnymi zasadami i prawami człowieka, ci którzy wypowiadają się negatywnie są debilami i nie potrafią myśleć…

  • Krishaha pisze:

   Ciekawe nie? Ponad stukrotnie uniewinniony, to daje do myślenia. Drugiego takiego przypadku chyba nie było, ponad 100 uniewinnień. Opcje są dwie albo szukali i nie znaleźli co wydaje mi się mało prawdopodobne albo ktoś pomagał mu się wygrzebywać sprawa po sprawie – mało to haków na sędziów już przekazał – bo sam nie znalazł:)

 14. konrad pisze:

  Ale ludzie nie o to chodzi czy on jest przestepca i oszust czy nie. Wazne jest w jaki sposob politycy sie na na nim mszcza za to ze opublikowal dowody korupcji. Tylko to pokazuje ze z kazdym z was moga zrobic co chca. Masz robic za grosze i cicho siedziec o oni cie beda okradac. A wy sie klucicie czy on oszust czy nie bo cos tam kiedys zrobil.To nie wazne. Zyjecie w iluzji wolnego panstwa a plujecie na np rosje!

 15. Predator pisze:

  Kasa kasa kasa – Ma czy nie ma, Ma siłę aby im powiedzieć prawdę którą wszyscy znamy!!!

 16. Andy pisze:

  Gość poświęca swoje życie prywatne i pieniądze w imię wyższego dobra a idioci na niego jadą. Ręce opadają jak się coś takiego czyta musicie mieć bardzo smutne i żenujące życie

  • AREK pisze:

   JESTES DEBILEM??? Jakei prywatne pieniadze? Widziałes ile przeznaczył i na kogo? Czy tylko „bo stonoga powiedział to ja mu wierze”// jestes pośmiewiskiem wśród znajomych 😉

 17. Mariusz pisze:

  O masakra ilu tu hejterów…

 18. Stonoga ma złoty wstęp do wszystkich kasyn w Polsce , przegrał co miał i jeszcze więcej. Zawsze pracował dla służb i zawsze szkodził PIS bo do tego został oddelegowany. Sam fakt że nagrywał rozmowy vide z Lepperem o czymś świadczy. Stonoga nagrywa zawsze i wszystkich , zawsze chce mieć na kogoś haka. W rzeczywistości jest zwykłym przekrętem któremu nikt nie może ufać. Nikt ostatnio nie szkodził Polsce tak jak robi to Stonoga. Aaaa powinienem się podpisać hejter , no ale niestety. Prostych ludzi łatwo omamić , prostemu wystarczy dać nadzieje i krzyknąć ku…aa, pie….ić, roz…ać

  • asere pisze:

   nie bardzo rozumiem ? a co jest złego w nagrywaniu złodziei, kłamców i przestępców ? przecież taki kłamca nigdy się nie przyzna do swoich słów .. wiec trzeba takiego nagrać proste … ja mam taką pracę gdzie gdybym nie nagrywał to kiepsko bym skończył … bo pełno szuj co potrafią się wszystkiego wyprzeć . także pochwalam takie nagrywanie jak najbardziej.

 19. marta pisze:

  stonoga na wolność!!!! jesli go zamkniecie czeka was zagłada!

 20. ABC123 pisze:

  jak czytam te komentarze to nie dziwie się że mamy w tym kraju jak mamy …

  Przychodzą do rolnika organy państwowe i kradną mu ciągnik ..i wszystko jest w porządku gdyby nie nagłośnienie sprawy w mediach.

  Jest sobie jakis Maciek co siedzi 3 lata w areszcie tymczasowym i nawet sprawa karna w jego sprawie sie nie rozpoczęła bo nie ma żadnych dowodów na jego winę ..

  Koleś podobno kranie 50tyś zł i zostaje uniewinniony przez sąd , po 4 latach na tych samych dowodach jednak uznaje się że jest winny .. i to wbrew przepisom itp …

  Proszę was nie pier..cie głupot hejterzy .. nie interesuje mnie kim jest Stonoga .. co zrobił , co obiecał itp … interesuje mnie jak działa państwo i organy państwowe ..

  Jutro przyjdą po mnie albo po kogoś z was … wsadzą do pierdla albo odbiorą majątek bo tak się im podoba .. i co wtedy zrobicie ? poprosicie o pomoc ? będziecie wołali o ratunek ? a banda idiotów zacznie pisać że wam się należało ? bo gdzieś przeczytali o was niepochlebne opinie ? bo tak im się wydaje i sobie ubzdurali że wam się należało ?

  POPIERAM STONOGĘ BO WALCZY W MOIM INTERESIE I TYLE W TEMACIE ! CHCE UCZCIWYCH URZĘDNIKÓW , SPRAWIEDLIWEGO PRAWA !!!

  • Marek. pisze:

   Masz rację. Komornik u rolnika – patologia, zwalczać. Maciek w areszcie – ratować! Ale kurde, nie wszystko jest patologią, to raz. I dwa: ratować powinni ludzie czyści, nieumoczeni a nie taki popierdzieleniec jak stonoga. Zobacz ilu ludzi oszukał na interesie z alkoholami i gazetą, telewizją. Zobacz jak zmienia poglądy co jeden dzień o 180*. Jednego dnia „kocham pana panie prezydencie” a drugiego „ty kundlu kaczora”. Stara prawda kolego, złodziej najgłośniej krzyczy, że ktoś inny jest złodziejem.

   • konrad pisze:

    Mowisz ze ludzie czysci powinni to robic ale jakos tego nie robia bo ludzie czysci niestety w tym kraju pracuja za grosze i nie maja ani czasu ani pienedzy a jezeli dzieki stonodze wyjdzie na swiatlo dzienne korupcja to tylko chwala mu za to i nie widze sensu pluc na niego tylko sie cieszyc ze ujawnia afery.

    • Imię... pisze:

     dokladnie!!! marek tyle godzin poswiecil na przekrecenie wszystkich ALE PRAWDA SAMA SIE BRONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NA BANK PSIARCZYK CO NIE MA NIC NA NIEGO I NIBY TAKIE SWIETY NAJLEPSZY A TACY LUDZIE POPROSTU SA NUDNI ZALOSNI ZAKOMPLEKSIENI, 50KMH W WOZEK DZIECIECY I JEZDZIJCIE A POWAZNYCH RZECZY SIE NIE CZEPIAJCIE JESLI NEI POTRAFICIE, CIAO BELLA

 21. sas pisze:

  uwaga jest ogromny wysyp troli !!!!!!!!!!!!!!!!

 22. tomek pisze:

  Palant chory psychicznie stonoga – w normalnym kraju siedzial by 10 lat w 1 osobowej celi prymityw rynsztok debil co obraza PREZYDENTA PREMIERA I PANA JAROSLAWA KACZYNSKIEGO – a sam prostam menda do piet im nie dorasta – i rynsztok śmiecie parchy melina go popiera palanty dresiarzy paru i pijakow , 1 osobowa cela dla palanta takiego

 23. sas pisze:

  służby wydały polecenie dezorientacji !!!!!!!trolowanie trwa na wielu stronach internetowych.!!!!!!!uwaga!!!!!!!!

 24. slimi80 pisze:

  Ci co farmazonia na stonoge to zwykle tchórze i fanatycy po i PiS bo im najmocniej pocisnął. Wybory poe#$@le i tak tu będzie burdel nikt już go nie zatrzyma .

  • Marek pisze:

   Ci co popierają stonogę to ludzie o małych rozumkach. Nie widzą jego poczynań tylko cieszą się na myśl o zadymie. Wyobraź sobie, że nie trzeba być zwolennikiem PO czy PiS aby nie lubić poczynań stonoga. Ja ani na jedną ani na drugą partię nie głosuję a mimo to nie popieram poczynań tego złodzieja i oszusta.

   A zasada jest prosta: im człowiek inteligentniejszy tym szybciej sobie zda sprawę, że stonóg to oszust i złodziej. Ci mniej inteligentni pokapują się po prostu później. A ci najgłupsi dowiedzą się na samym końcu. Tak jest z każdą aferą, na czele z takimi jak amber gold. Głupi, omamiony lud, ty jesteś jednym z tych przygłupów którzy jeszcze nie rozumieją co się dzieje. Ale spokojnie, przyjdzie taki dzień, że dotrze do ciebie co się działo i kogo broniłeś.

   • viola pisze:

    Dokładnie Panie Marku, wystarczy na infoveriti sprawdzić, tak samo jak na stronie orzecznictw sądowych przeczytać wyroki. Ale to za dużo jak na niektórych.

    • Imię... pisze:

     HAHAHAHAHHAHAHA SLUZBY FAJNIE DZIALACIE FAJNIE DZIALACIE JESTESCIE TACY SWIEEEEEEEEEEEECIIII HAHAHHAHAHA !!!!!!!!!! BEDA STONOGE OCZERNIALI BLEDAMI MLODOSCI, JESLI TAKIE MIAL A CHYBA KAZDY MIAL HAHAHHAHAHAH !!!!!!!!!!!!!!

   • Jacuś pisze:

    Panie Marku jaki Pan ma iloraz inteligencji?
    Chyba z 500 ?
    Pewnie się Pan jeszcze licytować będzie? Tu można prawie wszystko 🙂
    Muszą Panu naprawdę płacić poRZĄDne pieniądze za Pana robotę.
    W końcu manipulantem jest Pan doskonałym.

 25. viola pisze:

  Witam, zostałam przez tego Pana zbanowana po tym jak zapytałam dlaczego wprowadza ludzi w błąd, pisząc, ze został uniewinniony, a następnie skazany. Ja rozumiem, że część osób nie zna procedur karnych i nie wie, że sprawa a apelacji przegrała. Zapytałam go też czy to prawda, że złożył wniosek o odroczenie wykonania kary i termin ma wyznaczony na 30 września w SR w na Marszałkowskiej. Dziś widzę, że człowiek, który twierdzi, że walczy z systemem ubeckim, sam taki stosuje na swojej stronie. Ja nie jestem święta, też mam wiele za uszami, ale najgorsze to manipulować ludźmi w taki sposób jak robi ten człowiek.W taki sposób szykuje mu się sprawa za pomówienie ze strony Kaczyńskiego i jego kierowcy, który ma dzieci i żonę. Czy później też powie, że to był wyrok polityczny? Kto nie wierzy w cokolwiek, proszę wygooglować W necie, zobaczycie Państwo, że nie ma żadnych firm, wszędzie jest prokurentem, że ma pełno długów i komorników. Czy nie interesuje Was z czego Wasz bohater żyje, przecież to powinien być pierwszy pkt, z którego winien się wytłumaczyć przyszłym wyborcom? Kogoś takiego chcecie w Sejmie? Przecież sami prosicie się o nieszczęście. Ok, opublikował materiały, ale czy to doprowadziło do zamknięcia kogoś, coś się zmieniło, czy tylko nastąpiło przetasowanie stołków, co tym osiągnął? Pozdrawiam i mam nadzieję, że zaczniecie korzystać z netu, aby weryfikować info. Panie Zbyszku, nie tędy droga… to droga wprost na kilka lat za kraty, choć wiem, że ze względu na stan zdrowia Panu wyrok odroczą na rok i ogłosi Pan sukces, a to normalne. Oby Pan nie dał się złapać do 30 tego, bo wniosek o odroczenie nie wstrzymuje odsiadki. Jak Pan nie da… tzn, że służby mają Pana w dupie ( używając Pana słownictwa), bo jakby nie miały to już dziś byłby Pan doprowadzony na Białołękę 😉

  • viola pisze:

   Pomyłka SR dla Pragi Płn na Terespolskiej, nie Marszałkowskiej 😉

  • Stonoga już zapowiedział, że będzie banował troli i spammerów, a jeżeli nie umiesz czytać, to kup sobie okulary(bo kto wie, może jesteś jednym z nich.) Inna sprawa to to, że nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem. Stonoga został uniewinniony na podstawie dowodów, które okazał, a że czerwone taborety i tefałenowskie podroby zostały opłacone żeby go zniszczyć i ośmieszyć, to już cię nie dziwi? Nie masz wyobraźni babsztylu. I jak masz jakieś dowoy, to je przedstaw zamiast wypisywać wyssane z palca głupoty.

 26. jawy pisze:

  To okropne jak służby siedzą na forach i bębnią w klawiaturę,nie dorośliście Stonodze do pięt…,…..

  • viola pisze:

   Nie dorośniemy nigdy w manipulowaniu ludźmi, nie każdy tego chce 🙂 Część wierzy, że ludzie potrafią korzystać z netu i sami potrafią wpisać ZS i zobaczyć to i owo. Polecam infoveriti i poszukać ZS 😉

   • konrad pisze:

    Kochana Violo, czyli zyjemy wg ciebie w panstwie prawa? Stonoga jest be ale politycy to elita co? Uzywaja tego samego jezyka co on i kradna jeszcze wieksze kwoty wiec. Nie wiem co zlegi w tym ze ujawnia afery? Nie wazne dlaczego to robi tylko waznw ze sprawy wychodza na jaw.

    • Viola pisze:

     Nie Panie Konradzie, nie żyjemy w państwie prawa, powinna być zasada legalizmu, a nie zasada swobodnej oceny przez Sędziów. Masz dowód to oskarżasz, a nie oskarżasz i szukasz dowodu. Ale Stonoga robi dokładnie to samo… oskarża i szuka dowodów. Zapamięta Pan.. z bezprawia nie rodzi się prawo.

     • konrad pisze:

      Ale pewne sprawy wyszly na jaw i wielu ludziom otworzyly sie oczy i to dzieki niemu. Nie mowie ze on jest czysty bo pewnie nie jest i tez zostalem ukarany kiedys na jego profilu za zadawanie niewygodnych pytan ale ciesze sie ze ujawnia afery, niewazne z jakich powodow tylko wazne ze to robi. Z bezprawia nie rodzi sie prawo to co ludzie maja robic? Dalej siedziec cicho w tym bagnie i byc okradanym na kazdym kroku a na poprawe humoru dzien dobry tvn obejzec i sluchac jak kraj sie pieknie rozwija, jestesmy liderem europy i czeka nas swietlana przyszlosc? Czy uciekac?

     • Danuta pisze:

      Pani Violu !!Dowód /co to oznacza dla układu ,oskarżysz słusznie -umorzą już oni to ocenią na swój sposób .

     • Imię... pisze:

      DLACZEGO WY TAK CHCECIE OSKARZAC ZAMIAST SKUPIC SIE NA ZMIENIANIU KRAJU ??????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????? PATALACHY, KARAC KARAC KARAC SZKODA, ZE BOG WAS TAK NIE KARA CO STWORZYL TEN SWIAT I DAL POWIETRZE ZAMIAST ZABIERAC JAK WY TO CHCECIE KAZDEMU ROBIC CO GDZIES SIE POTKNAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLA KAZDEGO JEST TU MIEJSCE DOGADAJCIE SIE URWA DEBILE Z PAPIERAMI STUDENCIAKI A NATURY W NICH WOGOLE TYLKO NABITE DO BANI, TRUSKAWKI HODOWAC TO ZOBACZYCIE CO TO NATURA !!!!!!!!!!!!!!

 27. Maja pisze:

  Obserwowałam pana S od początku,jego działalności i sama należalam do grona jego fanów.Jednakże z upływem czasu mój fanatyzm zaczął slabnac.Chyba nikt nie lubi być traktowany jak idiota,a tak czułam się czytając coraz ciekawsze artykuły zamieszczane przez ZS.Zastanawiające jest to,że nikt nie wytoczył mu sprawy za pomówienia…Wogole zastanawiające,że jeszcze nie siedzi.Ludzie potrzebują bohaterów,ale nie takich….i ta ostatnia akcja z „samobójstwem” genialne. Włączcie myślenie- nie dajcie się manipulować…Chyba już dość… Myślcie..

 28. AJ pisze:

  taki praworządny to schylić głowę pogodzić się z wyrokiem i do pudła , niby chory ale na własne życzenie , raka ma od lat a dalej pali jak smok , jak umrze w więzieniu to trudno , na każdego kiedyś czas przychodzi , do pudła i już , albo niech odstrzelą podczas pogoni za zbiegiem .

  • abc pisze:

   więc uważasz ze w naszym kraju nie padają błędne niesprawiedliwe wyroki ? że aferzyści którzy kradną miliony są odpowiednio karani ?
   Więc jak ktoś już dostanie taki niesprawiedliwy wyrok to morda w kubeł i ma isc odsiedzieć ? nie ma prawa walczyć o swoją godność ? … ten rolnik co mu ciągnik urzędasy ukradli też pewnie powinien głowę schylić i przeboleć stratę bo przecież sąd tak zatwierdził.

   • AJ pisze:

    Tak uważam że padają neispawiedliwe wyroki , choćby 114 uniewinnień Pana Stonogi , wyłgał się dlatego nie nie siedzi , mam nadziej że podczas odsiadki usłyszy jeszcze kilka i z 25 lat go nie będzie

    • Imię... pisze:

     czyli popierasz Stonoge w walce z skorumpowanymi sądami i urzędnikami … nie mogłeś tak od razu :)?

     Ciekawe czy znowu zamiotą pod dywan tą aferę w sądzie katowicki który Zbyszek ujawnił …

     • AJ pisze:

      nigdy nie poprę przestępcy

      • Imię... pisze:

       1 września 2015 o 13:10 – tą wypowiedzią poparłeś , więc dlaczego teraz twierdzisz że nie popierasz ?? brałeś mocarza ?

       • AJ pisze:

        moja wypowiedz „Tak uważam że padają neispawiedliwe wyroki , choćby 114 uniewinnień Pana Stonogi , wyłgał się dlatego nie nie siedzi , mam nadziej że podczas odsiadki usłyszy jeszcze kilka i z 25 lat go nie będzie” czytaj ze zrozumieniem , gdzie tu popieram robala ?

 29. AJ pisze:

  zrobią mu w pudle bal maskowy za pedofilie

 30. Paweł pisze:

  Żal mi Pana Panie Zbyszku tyle co Pan nie zrobił dla tego chu…… społeczeństwa. Nadal mają mało. Chcą jakiś nowych dowodów, ale co one dadzą ? Nic.
  Wszystko i tak zostanie zamiecione pod dywanik, a tępe społeczeństwo po paru dniach znowu będzie chciało nowych dowodów.
  Przyczepiają się do Pana na każdym kroku. Chociażby o znak ze zniczy PW.
  A jak ten mały szczur śpiewał ŹLE hymn to nikt się nie burzył.
  Gdy szczur Sienkiewicz nazywa Polskę :ch** du*a i kamieni kupa” to też nikt z tym nic nie robi.
  Złodzieje z wiejskiej, którzy sprzedali kraj mają wywieszoną flagę Polski. FLAGĘ POLSKI, KTÓRĄ SAMI SPRZEDALI.
  A wy poje**sy czepiacie się symbolu, który postawił patriota – Zbyszek.

 31. .... pisze:

  w końcu ktoś tu zrobi porządek 🙂

 32. SĄSIAD pisze:

  Czy prawdą jest, że żona STONOGI ma na drugie nazwisko 'Rihtmeier’?

 33. JAku pisze:

  Brawo GAZETA BAŁTYCKA

 34. KuNai pisze:

  Maja i inne trutnie hejterowskie won za bramę! jak nie znasz człowieka, to go nie oceniaj. Stonoga robi wszystko żeby zniszczyć Mafię elit politycznych rządzących naszym krajem. A takie boty jak wy nie powinny się wypowiadać, bo ani patriotami nie jesteście, ani tym bardziej nie obchodzi was los tego kraju!

  RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM – CZERWONĄ HOŁOTĘ!

 35. adrian pisze:

  To dla gazety bałtyckiej, bo widzę tam też frajer frajera frajerem pogania. 🙂 Poczytajcie sobie uzasadnienie sądu, bo to jest typowy mechanizm działania stonogi, tylko nie wszystkie jego oszustwa zakończyły się skazaniem. http://www.orzeczenia.com.pl/orzeczenie/yyq6j/sa%2CVI/

 36. adrian pisze:

  I to też rzetelna gazeto, takaś rzetelna jak gazeta stonoga która wydała raptem 8 numerów i padła. 😀 http://orzeczenia.waw.sa.gov.pl/content/$N/154500000001006_II_AKa_000429_2013_Uz_2014-02-07_002

 37. Imię... pisze:

  dla przykładu zobacz ile nakradł zięć św.p prezydenta i porównaj to z dorobkiem Stonogi. Co czyni Stonogę większym złodziejem od tego łachudry Dubienieckiego? Jeśli jesteś od ciepłego Jarka to masz rozgrzeszenie? możesz kraść do bólu?

 38. Marek Babina pisze:

  Ci wszyscy , którzy negatywnie piszą o Stonodze są opłacani przez nasz zdradziecki Rząd . Umieją tylko negować i czekać na gotowe

  • HEX pisze:

   Zdecydowana większość jest opłacana przez rząd, nie wszyscy ale większość – dowodem jest to że pod każdym komentarzem pozytywnym dla Pana Stonogi od razu pojawia się negatywny.

   • AJ pisze:

    zdecydowana większość jest opłacana przez robala – dowodem jest to że pod każdym komentarzem negatywnym robala od razu pojawiają się bluzgi wycelowane w autora

  • Imię... pisze:

   DOKLADNIE, PRZECIEZ CZYMS MUSZA ICH MAMIC ZE OBRACAJA SIE PRZECIWKO BOGU I DOBRU !!! SPOLECZENSTWA CALEGO !!! ONI CHCA TYLKO SIE DOIC W DUPKI MIEDZY SOBA A MY, MILIONY !!! MAMY LIZAC PODLOGI HAHAHHAHA PRAWDA WYCHODZI NA JAW BEDZIE POGROM SPOLECZNY JAK NIC TEGO TALATAJSTWA BEDA PLAKAC ZA MERKELOWA DO POMOCY HAHAHHAHAHAH LESZCZE CWANIACZKI ZA DYCHE CO KLAMSTWEM NIEMOWIENIEM UKRYWANIEM PRAWDY SIE LANSUJA KASA ITD

 39. Marek Babina pisze:

  Ci wszyscy , którzy negatywnie piszą o Stonodze są opłacani przez nasz zdradziecki Rząd . Umieją tylko negować i czekać na gotowe .

 40. Maja pisze:

  Dlaczego Gazeta Bałtycka???? Bo tutaj jest kolebka PO….i dlaczego teraz zainteresowali się przypadkiem ZS, bo nakręca przeciwko Pis….Wybory….

 41. ZdrowaWoda pisze:

  A co z Uboat-Line? Czy Stonoga oddał juz ukradzione wraz ze swoimi słupami pieniądze? Nie? I nie zamierza? Oficjalnie jest bezdomnym dziadem! Co trzeba mieć w głowie żeby wierzyć temu robalowi. Niech wraca pod swój kamień! Takie coś powinno się deptać butem już na samym początku i nie doprowadzać do sytuacji takich jak ta. Tutaj szczegóły tego co Stonoga wyprawiał na Uboat-Line i wyjący z wściekłości i rozpaczy okradzeni ludzie:

  http://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3956p84_UBOAT-LINE-Catalyst.aspx

  Ja straciłem majątek w bliźniaczym przekręcie i w pełni ich rozumiem!

  • Imię... pisze:

   MUSI SIE JAKOS BRONIC ICH SPOSOBAMI KTORE SAMI STWORZYLI CIEKAWE CZEMU MUSZA (!!!) MIEC IMMUNITETY, HMMMMMMMMMMMMMMMMMMM (((((((((((((((((( : ZASTANOWMY SIE !!! ;D MYSLCIE LUDZIE MYSLCIE ZAMIAST NAPIER NA STONOGE KTORY MA WIELKIE SERCE CO SLYCHAC WIDAC I CZUC KLAMSTWO PROBUJE WYGRAC ALE PRAWDE SIE CZUJE I TYLE

 42. Marek Babina pisze:

  Do Marek .Napisałeś – Masz rację. Komornik u rolnika – patologia, zwalczać. Maciek w areszcie – ratować! Ale kurde, nie wszystko jest patologią, to raz. I dwa: ratować powinni ludzie czyści, nieumoczeni a nie taki popierdzieleniec jak stonoga .
  Więc sądzę , że ty nasz Kraj obronisz przed rozbiorem – Będę głosował na ciebie – tylko napisz za kim stoisz ?

 43. Marek Babina pisze:

  Do Tomka-Napisałeś -Palant chory psychicznie stonoga – w normalnym kraju siedzial by 10 lat
  I tu masz rację – w normalnym kraju – a czy Polska to normalny kraj ? Czy nasz Rząd to normalny Rząd ? I jeszcze jedno – kto ci płaci za te obelgi na Stonogę ?

 44. AdamK pisze:

  Jak by Z.S. oddał te wszystkie pieniądze, które przywłaszczył i wyłudził to by mu niewiele zostało. Ciekawe, że taki super wielki biznesmen, a na siebie niema nawet altany na działce. Wszystko zapisane na dzieci lub inne osoby.

  • Imię... pisze:

   ale komu wyłudził i od kogo przywłaszczył ? co to za brednie powtarzasz ? i co to ma za znaczenie komu co zapisał ?? bo nie rozumiem

   • AJ pisze:

    Wyłudził 800 000 z banku na podstawie sfałszowanego zaświadczenia niby z muzeum , w zastaw nic nie wartej książki

    • Imię... pisze:

     A TY WYŁUDZASZ TERAZ LUDZI, NAWET JESLI TAK ZROBIL TO SIE NAPRAWIL, JUZ TAK NIE ROBI, CHYBA O TO W TYM CHODZI CALYM NAPRAWIANIU LUDZI POPRZEZ KARANIE !!! CEL ZDOBYTY, JEST JUZ NIEOSZUSTEM? JEST!!! TO NA CHU IERDOLISZ CELU

 45. Marek pisze:

  Niestety znam z autopsji „sprawiedliwość sądową”. NIEZAWISŁOŚĆ … znaczy ROBIĄ CO CHCĄ BEZ KONTROLI. Znam to z autopsji. Gonił mnie samochodem z naładowaną bronią „wpływowy” w sądownistwie facet, który OFICJALNIE okrada swoje dzieci i … BEZKARNY. Akta sądowe „wyczyszczone”, pozmieniane zeznania i … BEZKARNY. Na takich nie ma mocnych a sądy są PRZEKUPNE i ze sprawiedliwością nie mają nic wspólnego !!!

 46. Alex pisze:

  A ta maja to od PISiorow? Nikt inny takich bzdur nie piesze

 47. Zbigniew pisze:

  Zagłosowało już ponad 8300 osób. Czekam na TWÓJ GŁOS!

  Dlatego idźmy na wybory i głosjujmy ze swoim sumieniem. 

  Nieobecni nie mają racji.

  Najbliższe wybory są lekiem na całe zło.

  Idźmy do wyborów 25 10 2015r. 
  PiS i PO jak widać w sondzie jest przereklamowane .
  Zmieńmy Polskę już na zawsze i zagłosujmy na zmiany w realu przy urnach , 
  a tu w tej sondzie daj wyraz swojego poparcia na teraz, komu ufasz.
  Udostępniaj i wklejaj gdzie się da ten link z sondą wyborczą.
  100 000 głosów lub więcej , będzie prawie w 100% miarodajne dla nas.
  Żadne media już wtedy nie zakłamią rzeczywistości. 

  http://sonda.hanzo.pl/sondy,249874,unB5.html

 48. kiki pisze:

  Pan Stonoga nie działa sam. Niewygodne komentarze na fb banuje.Jak to możliwe ze tak ciężko chory nagle stał się taki aktywny cud??

 49. kojotex pisze:

  Zbynio Stonoga to porzadny czlowiek (i nie twierdze tego po jego filmikach). Jak czytam te wykrecone niektore komentarze (typu ze jest golodupcem i zbiera pieniadze na wyjazd, ze jest niesciagalny przez komornikow bo nic nie ma, ze to podstawiona marionetka) to jestem rozbawiony do lez, co niektorym zal dupe sciska ze on mowi glosno i wyraznie co o tym burdelu w Pl sadzi, ze rozbija sie Ferrarkami. Takiego czlowieka trzeba u wladzy a nie tych pacholkow postkomunistycznych co tylko sie stolkami wymieniaja i nazwami partii. DOBRA ROBOTA ZBYNIU.

  • Imię... pisze:

   BRAWO ZBYCHU WIWAT FERRARI !!! CHYBA O TO NAM W ZYCIU CHODZI A HEJTER TO HEJTER IERDOLIC GO NIECH JEZDZI GOLFEM JAK NIE POTRAFI DAWAC DOBROCI CO WIDAC PO ICH NIEWYZYTEJ ZLOSCI KONIA WALIC PANOWIE BO REKA BOLI NIE MARTWCIE SIE LASKI NIE LECA NA FERRARI TYLKO NA LUDZI, KTORZY ROZUMIEJA CO TO FERRARI I CHOCIAZ DO NIEGO DAZA A WY CZEKACIE AZ TYM DZIALAJACYM Z DOBROCI NOGA SIE POWINIE I COS WAM SKAPNIE AHAHAHAHHAHA

 50. adam pisze:

  No nareszcie coś ruszyło. Jest nakaz doprowadzenia stonogi do pierdla. 🙂

 51. antar pisze:

  Jak ktoś jest ciężko chory to nie pali paczkami fajek, nie pije wódy, nie jeździ po Brukselach turystycznie tylko się leczy. Ten pedofil w pierdlu już dawno powinien być, tylko pewnie nie ma jak tam zanieść beczki wazeliny, bo wie że dupsko peknie jak towarzysze niedoli dowiedzą się z kim dzielą celę.

 52. podatnik pisze:

  pol.tępe chu….od 25 lat wami manipulują jak lalką haki kręcą wami jak tylko chcą w każdą stronę, jestescie skonczonym narodem wysprzedanym przez waszych rodakow z wiejskiej-w co wy jeszcze wiezycie w zieloną wyspe rudego czy moze terazdrugi kuwejt- bo blizej juz wam do islamabadu

 53. Maja pisze:

  Czuję,się jakbym ” oglądała ” TVN albo czytala Newsweeka.lubicie manipulujcie????a jak.Wciągu miesiąca dostałam dwa bany os Stonogi i Drugiego dziennikarzy.Zaznaczam moje odpowiedzi były merytoryczne i na poziomie.tak wiec….

 54. Jaki sprzeciw społeczeństwa? NIKT NIE PROTESTUJE! PRZESTĘPCA POWINIEN IŚC DO WIEZIENIA! Mała strata dla ludzi..

 55. dfsg pisze:

  Co wy tak wierzycie w tego stonoge? mało było takich zbawicieli, co okazali się zwykłymi cwaniakami? żal mi was naiwniacy.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika