Czy Antoni Macierewicz może czuć się zagrożony? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 8.10.2015

Czy Antoni Macierewicz może czuć się zagrożony?

Antoni zasugerował niedawno, że wyborach zostanie upubliczniona tajna część aneksu do raportu z likwidacji WSI. Deklaracja może brzmieć groźnie, zwłaszcza dla wpływowych środowisk związanych z dawnym aparatem wojskowych służb specjalnych. Czy w związku z tym Antoni Macierewicz może czuć się zagrożony?

Czy Antoni Macierewicz może czuć się zagrożony?

Jednym z podmiotów związanych z dawnymi Wojskowymi Służbami Informacyjnymi miała być fundacja Pro Civili, o której w swojej książce pisze m.in. Wojciech Sumliński. To właśnie wokół tej fundacji mieli działać na ogromną skalę byli wojskowi.

Druga część aneksu do raportu o likwidacji WSI może zawierać informacje m.in o osobach związanych z Pro Civili i powiązaniach tej fundacji z rozmaitymi inicjatywami biznesowymi. Może zatem być zatem bardzo niewygodna dla wielu wpływowych ludzi.

Swoją ostatnią deklaracją bezkompromisowo i bardzo odważnie wypowiedział otwartą wojnę z ludźmi powiązanymi z nieistniejącymi już wojskowymi służbami. Czy jednak ujawnienie aneksu mogłoby wpłynąć negatywnie na Polski? Nic na to nie wskazuje, za to coraz więcej jest poszlak świadczących o tym, że zagrożeni mogą czuć się wpływowi ludzie z byłego aparatu wojskowych służb specjalnych. Ludzie, których nazwiska nie są jeszcze powszechnie znane.

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika