Czy dzieci wrócą do matki? Dramat pani Iwony wciąż trwa | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.09.2018

Czy dzieci wrócą do matki? Dramat pani Iwony wciąż trwa

Co dalej z dziećmi pani Iwony Trzebiatowskiej, której sprawę opisywaliśmy w pod koniec sierpnia br.? Czy dzieci wrócą do matki? Za nami pierwsze posiedzenie sądu, z którego wynika, że na powrót dzieci do domu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Adwokat Beata Sprengel jest pełnomocnikiem pani Iwony Trzebiatowskiej.

Dramat matki dwójki dzieci. „Urzędnicy bezpodstawnie odebrali nam dzieci!”

Pierwsza rozprawa odbyła się w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim. Miała charakter informacyjny. Kolejne etapy postępowania będą już bardziej szczegółowe. Do przesłuchania jest jednak szereg świadków, a do analizy sporo dokumentów.

Niestety terminy rozpraw wyznaczane przez starogardzki sąd są odległe, stąd na ostateczne zakończenie sprawy musimy jeszcze trochę poczekać.

– Chcemy, aby dzieci zostały umieszczone w rodziny zastępczej, ale składającej się z członków ich rodziny, czyli z osób, które znają, w środowisku, w którym się wychowywały. W obecnej sytuacji będzie to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich – mówi adwokat Beata Sprengel, rodziny.

Obecnie dzieci pani Iwony wciąż znajdują się w rodzinie zastępczej wskazanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z Starogardzie Gdańskim.

My w dalszym ciągu będziemy śledzić losy pani Iwony i jej dzieci.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. Olga pisze:

    jakiegoś bardziej elokwentnego-energicznego-kompetentnego-obytego-doświadczonego pełnomocnika nie ma w tym Starogardzie?

  2. Imię... pisze:

    jezu jak ta adwokatka duka, aż przykro się tego słucha

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika