Dramat matki dwójki dzieci. „Urzędnicy bezpodstawnie odebrali nam dzieci!” | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 20.08.2018

Dramat matki dwójki dzieci. „Urzędnicy bezpodstawnie odebrali nam dzieci!”

Dramat rodziny ze Starogardu Gdańskiego. spowodowali, że zabrano jej dzieci i umieszczono w rodzinie zastępczej. Teraz zrozpaczeni rodzice błagają o pomoc i zapowiadają walkę o odzyskanie pociech.

– Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej. Od kilku tygodni nie mam kontaktu z własnymi dziećmi – rozpacza pani Iwona Trzebiatowska, mama Mai i Adasia. – Dzieci zabrano nam nagle, na podstawie fałszywych donosów, które potraktowali jako wystarczające. W ogóle nie słuchano, co mamy do powiedzenia!

Pani Iwona i pan Adam, którzy dotychczas wychowywali dzieci, mieszkają w Starogardzie Gdański. Mają mieszkanie i dobre warunki do ich wychowywania. Dlaczego odebrano im pociechy? Tę sprawę będziemy wyjaśniać, natomiast coraz więcej wskazuje na to, że była to błędna decyzja, zwłaszcza biorąc pod uwagę dobro dzieci, które od kilku tygodni przebywają w obcej rodzinie.

– Pan minister Ziobro powiedział publicznie, że nikt nie ma prawa bezpodstawnie odbierać rodzicom dzieci – mówi wstrząśnięty pan Adam Bresa, partner pani Iwony, którego sytuacja także zaskoczyła. – W jakim my państwie żyjemy, że takie sytuacje mogą mieć miejsce?

Rodzice są bardzo zdeterminowani i zapowiadają walkę o odzyskanie dzieci.

– Moje życie bez dzieci nie ma żadnego sensu – dodaje pani Iwona. – Jeśli nie odzyskam Mai i Adasia, jestem w stanie nawet popełnić samobójstwo, tak bardzo je kocham.

Szczegóły tej sprawy będziemy dokładnie wyjaśniać.

 

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 6 komentarzy
Napisano
 1. Imię... pisze:

  Jak tak będzie pisała o samobójstwie to na pewno dzieci odzyska

 2. Jak wezmą ślub kościelny to będzie wszystko ok.

 3. Tajemnicza22 pisze:

  To jest ludzka głupota. Komuś kto ma warunki do wychowania dzieci je odbierają a Ci którzy naprawdę traktują swoje własne rodzone dzieci jak śmieci (znam parę takich osób) opieka nawet nie zwróci na to uwagi. W domu syf, dzieci wyzywane i bite notorycznie dla opieki wszystko jest ok.. A Ci którzy wychowują dzieci normalnie maja je odebrane. Z takim tematem nie tylko do gazety ale do telewizji.

 4. Klient pisze:

  Od tak nie zabieraja dzieci.

 5. Olga pisze:

  wystarczy zajrzeć na profile tej Pani na fb i komentarze pod filmem… jeśli jest tak cudnie – mają działalność, są ogarnieci itd to dlaczego podjęto taką a nie inną decyzję? dlaczego nie zostawili dzieci ojcu – jednemu albo drugiemu? zgadzam sie z Klientem – ot tak dzieci nie zabierają. a Wy jako dziennikarze moglibyście rzetelnie przedstawić temat bo jak na razie to wszystko jest mega jednostronne

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>