Izrael przeciw ochronie polskiego dobrego imienia! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 29.01.2018

Izrael przeciw ochronie polskiego dobrego imienia!

Ustawa o ochronie polskiego dobrego imienia nie odpowiada przedstawicielom Izraela. Oznacza to, że strona żydowska jest za tym, aby w dalszym ciągu dopuszczalne było przypisywanie Polakom odpowiedzialności za niemieckie popełnione w czasie II wojny światowej!

Anna Azari – Izraela w Polsce

73. wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady Auschwitz to wyjątkowe wydarzenie każdego roku. Tym razem jednak ta podniosła uroczystość i to szczególne miejsce zostały instrumentalnie wykorzystane przez Izraela do uprawiania bieżącej polityki. Powstaje zatem pytanie, czy przedstawicieli elity izraelskiej w ogóle interesuje pamięć o ofiarach niemieckiego totalitaryzmu? Dziś można mieć w tej sprawie bardzo poważne wątpliwości.

To nie ofiary, nie zbrodnie, nie ogrom nieszczęścia jakie spadło na Polaków, Żydów, Rosjan, Ukraińców, Białorusinów i przedstawicieli wielu innych nacji w niemieckim obozie zagłady Auschwitz dla strony izraelskiej w osobie Izraela Anny okazały się najważniejsze! Najważniejsza okazała się nasza ustawa, która po wielu latach wreszcie broni polskiego dobrego imienia!

Kontrowersyjny dla Żydów fragment ustawy brzmi:

„Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8sierpnia 1945r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367) lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub winny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega karze grzywny lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości”.

Anna stwierdziła, że w Izraelu ta nowelizacji została potraktowana jako możliwość karania świadectw ocalałych z Zagłady. – U nas traktuje się to jako niemożliwość powiedzenia prawdy o Holokauście – powiedziała Azari.

Co to oznacza? Otóż wystąpienie sugeruje jednoznacznie, że stronie żydowskiej zależy na tym, aby w dalszym ciągu móc obrażać Polaków! Aby przypisywanie Polakom odpowiedzialności za niemieckie było bezkarne! Tak jak było przez lata.

Domaganie się przez Izrael wycofania polskiej ustawy jest dodatkowo wyrazem wyjątkowej arogancji i wyniosłości Żydów w stosunku do Polaków, co z całą stanowczością należy zaznaczyć.

Cała ta izraelska ofensywa ujawnia niestety bardzo brzydką twarz narodowości, której historia przez wieki przeplatała się z historią Polaków. Narodowości, która tak wiele zawdzięcza właśnie Polakom i Polsce – krajowi, który jak żaden inny na świecie, zawsze i przez wieki był dla Żydów wyjątkowo otwarty, gościnny i przyjazny.

Autor

- dr n. hum., publicysta i komentator. Twórca niezależnych mediów. Autor analiz dotyczących PR, języka polityki i marketingu politycznego.Twitter: @MichalLange

Wyświetlono 5 komentarzy
Napisano
 1. Witam z Francji, dalem 10 gwiazdek, dzieki ze poruszyl
  Pan ten temat…

  Polecam tez ksiazke „Holocaust industry”

 2. MARCIN pisze:

  Oprocz tego ze niektorzy Polacy wydawali Zydow Niemcom i pogromu kieleckiego, oprocz oskarzania Zydow o uzywanie porwanych chrzescijanskich dzieci do zawartosci macy,
  poza tym pewnie prawda…

  Osobiscie meczy mnie juz ta cala psychoza, kto byl Zydem czy jest, a kto nie…ale tez postepujaca hipokryzja Izraela.
  Mam dystans do okreslenie „polskie ” obozy koncentracyjne,
  bo skoro wiem ze polskie tylko w sensie z ena polskiej ziemi, to po co sie denerwowac tym ze jakies barany tak pisza…

  Dosyc juz tej calej martyrologii !
  Z drugiej strony, to jak narod zydowski traktuje arabow a zwlaszcza w strefie gazy, niewiele sie od holokaustu rozni…
  I malo kto porusza ten temat.

  Izrael zostal stworzony do „kreowania stalego napiecia na Bliskim Wschodzie” ( David Icke ).

  ?

 3. lion pisze:

  Anna Azari do hitlera na szkolenie szmato Od dziś każdy izraelita jest kojażony z tobą Już nie jesteście częścią Polski Jesteście gorsi od zwierzyny Wy kórzy zaprzeczacie historii Już do was nikt nie mówi. każdy prorok odszedł od was.

 4. Chlik pisze:

  Narod wybrany….do szkalowania innych.
  Kto nie jest Zydem jest naszym wrogiem?

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika