Jest wniosek o areszt dla Rosjanina podejrzanego o dokonanie zabójstwa 3 osób w centrum Gdańska | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 16.03.2013

Jest wniosek o areszt dla Rosjanina podejrzanego o dokonanie zabójstwa 3 osób w centrum Gdańska

zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa trzech osób. Rodzina (dwie osoby dorosłe i dziecko) zginęła od strzałów w jednym z mieszkań w w miniony czwartek. Obywatelowi Rosji grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Jest wniosek o areszt dla Rosjanina podejrzanego o dokonanie zabójstwa 3 osób w centrum Gdańska

W piątek ok. godz. 22.00 na jednym z elbląskich osiedli policjanci z Gdańska wraz z funkcjonariuszami Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego z Gdańska zatrzymali 32-letniego obywatela Rosji, podejrzanego o dokonanie zabójstwa trzyosobowej rodziny. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony i nie stawiał oporu.

Policjanci przeszukali zatrzymanego, znajdując tam m.in. broń i rzeczy pochodzące z miejsca zabójstwa. Najprawdopodobniej motywem zabójstwa był motyw rabunkowy. Mężczyzna był już spakowany, gdyż szykował się do wyjazdu z Polski.

(Fot. KWP Gdańsk)

Prokurator z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku wydał już postanowienie o przedstawieniu zarzutu zabójstwa tj. z art. 148 § 2 pkt 3.

32-letniemu mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. MarT pisze:

    A skad wiadomo ze to morderca? To ze mial rzeczy to jeszcze nic nie znaczy. Mogl przeciez kupic je od ofiary np. kilka dni wczesniej. Sprawa bardzo nieprzyjemnie pachnie. No i troche za szybko jak na zatrzymanie takiego bandyty/mordercy. Czy to naprawde czlowiek winny zabójstwa?

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika