Nowe samochody dla pomorskiej policji. Kia ceed 1,6 moc 126 KM | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 27.11.2012

Nowe samochody dla pomorskiej policji. Kia ceed 1,6 moc 126 KM

Na drogach województwa pomorskiego już niedługo można będzie zobaczyć najnowsze radiowozy. Dzięki finansowemu wsparciu lokalnych samorządów Komenda Głowna Policji kupiła 0 radiowozów kia ceed w wersji kombi.

Przystosowany do w policyjnych barwach marki kia ceed kombi wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności ,6 litra i mocy 126 KM, 6-biegową skrzynię biegów i klimatyzację.

Na co dzień będzie wykorzystywany przez policjantów z prewencji lub ruchu drogowego. Wszystkie pojazdy wyposażone są w szereg innych systemów bezpieczeństwa jazdy.

Nowe radiowozy trafią do policjantów z Wejherowa, Kartuz, Kościerzyny, Pucka oraz Bytowa. Już niedługo mieszkańcy spotkają je na drogach.

Zakup radiowozów wsparły samorządy terytorialne, które przekazały połowę pieniędzy, natomiast resztę dofinansowała Komenda Główna Policji.

(Fot. KWP Gdańsk)

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. Anonim pisze:

    Ale padliny… i ta ogromna moc, niesamowite. Od dzisiaj sie nie zatrzymuje do kontroli mam ponad 200km i moga mi naskoczyc.

  2. Imię... pisze:

    Fajna autka. Ładnie sie prezentuja.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika