Policyjny radiowóz niszczy schody w centrum Gdańska [wideo] | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.05.2015

Policyjny radiowóz niszczy schody w centrum Gdańska [wideo]

Nielegalny wjazd radiowozu na deptak i zniszczenie schodów R1; to efekt działania policjanta, któremu wydawało się, że radiowozem może wjechać wszędzie. Czy policja zapłaci za szkody?

policja-hilton

Do zdarzenia doszło 7 maja 2015 r. Udokumentowane zostało poprzez nagranie wideo całej sytuacji. Policyjny, co ważne – nieuprzywilejowany (bez stosownych sygnałów dźwiękowych ani świetlnych), radiowóz wjechał na deptak przed Hotelem Hilton w Gdańsku. Policjant kierujący pojazdem zrobił to w dodatku tak nieudolnie, że zniszczył schody, co także widać na filmie.

Czy policja pokryje koszty naprawy chodnika? Czy policjant zostanie ukarany mandatem karnym za nielegalny wjazd na deptak?

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Papa Smerf pisze:

    Zgodnie z pragmatyką policjant nie może być karany mandatem karnym.Kara dyscyplinarna jak najbardziej no i powinien z WŁASNEJ KIESZENI uregulować rachunek za naprawę uszkodzonych schodów.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika