Reprezentacja Polski. "Nowe rozdanie" - nieskuteczne | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.11.2017

Reprezentacja Polski. „Nowe rozdanie” – nieskuteczne

Poniedziałkowe spotkanie towarzyskie R1; mecz reprezentacji Polski z Meksykiem był próbą prezentacji kadry w nieco innym niż dotychczas wydaniu.

Wynik meczu nie powinien być zaskoczeniem dla tych, którzy na co dzień obserwują zmagania reprezentacji Polski.

Spotkanie z Meksykiem było próbą prezentacji nowych zawodników na boisku R1; pewnego rodzaju testem ich umiejętności – gry zespołowej. Jak widać po wyniku meczu – „nowe rozdanie” okazało się nieskuteczną drogą do osiągnięcia przewagi nad rywalem.

Polska przegrała z Meksykiem 0: w towarzyskim meczu piłkarskim.Bramkę dla gości zdobył w 13. minucie Raul Jimenez. Mecz z Meksykiem był sprawdzianem nowych wariantów taktycznych oraz personalnych. W spotkaniu towarzyskim Polaków z Meksykiem udało się zrealizować jeden cel założony przez selekcjonera – przetestować nowe ustawienia.
 
Wynik meczu jest kolejnym dowodem na to, że główni rozgrywający są gwarancją sukcesu i zwycięstwa biało-czerwonych. Po raz kolejny jesteśmy świadkami wydarzenia R1; meczu towarzyskiego, w którym brak liderów spotkania oznacza dla Polaków przegraną.

Dowodem na skuteczność w grze kluczowych zawodników są wygrane mecze z ich udziałem.
Spotkanie towarzyskie z Meksykiem jest potwierdzeniem i umiejętności głównych rozgrywających zawodników w reprezentacji Polski na czele z kapitanem – Robertem Lewandowskim, Kamilem Glikiem, Kamilem Grosickim, Michałem Pazdanem, Grzegorzem Krychowiakiem, których w spotkaniu z Meksykiem zabrakło.

Poniedziałkowy mecz towarzyski reprezentacji Polski z drużyną Meksyku to ostatni mecz drużyny Adama Nawałki w tym roku.

Przegrana Polaków w nowym składzie z Meksykiem to kolejny dowód na to, że liderzy reprezentacji Polski są niezastąpieni!

Autor

- dziennikarka sportowa.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika