Tajemnica lotu MH 17 Malaysia Airlines. „Samolot mogli zestrzelić TYLKO Ukraińcy” | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.03.2016

Tajemnica lotu MH 17 Malaysia Airlines. „Samolot mogli zestrzelić TYLKO Ukraińcy”

Być może wkrótce nastąpi przełom w obowiązującej dotychczas swoistej „zmowie milczenia” dotyczącej prawdy o wydarzeniach na Ukrainie.

Boeing 747-4H6 - Malaysia Airlines (9M-MPM)

W natłoku codziennych wydarzeń pył zapomnienia pokrył dramat lotu MH 17 Malaysia Airlines. Przypomnijmy, że samolot ten z 298 osobami na pokładzie 17 lipca 2014 roku został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą – zginęli wszyscy.

Ponieważ większość ofiar było obywatelami holenderskimi, Komisji powołanej do wyjaśnienia katastrofy przewodniczą Holendrzy. I właśnie na zamkniętym posiedzeniu owej Komisji z udziałem przedstawicieli holenderskich służb specjalnych, przedstawiono zebranym OSTATECZNĄ wersję raportu w tej sprawie, autorstwa Cherma Brauera.

Zgodnie z nią malezyjski samolot mogli zestrzelić TYLKO Ukraińcy! Poinformował o tym na Twitterze holenderski parlamentarzysta – Peter Omtzigt! Naturalnie tą informację także próbuje się zgodnie „zamilczeć” tyle, że tym nie dopuszczą do tego zapewne rodziny ofiar…

Autor

- dziennikarz. Od 1976 roku jego publikacje ukazywały w Dzienniku Bałtyckim, Głosie Wybrzeża, Kurierze Gdyńskim, Gazecie Gdyńskiej. Ostatnio publikował w Dzienniku Trybuna oraz na portalu Głos Gdyni. Jest autorem przeszło pięćdziesięciu autorskich programów telewizyjnych "Weekendowy magazyn szachowy " zrealizowanych w TV Szelsat w latach 1999 - 2000 oraz programów publicystycznych "Krótko i na temat" w TV Gdynia w 2001 roku.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. silver pisze:

  prosze nie wypisywac bzdur….a moze wyjasnij czlowieku na jakiej podstawie twierdzisz ze „TYLKO Ukraincy” mogli zestrzelic samolot, skoro dowody wskazuja ze to rosjanie sa sprawcami tej zbrodni…..co to za ostateczna wersja raportu Cherma Brauera???….nie moge wyszukac zadnej wzmanki na temat tego eksperta…ktos taki nie istnieje….dlaczego podajesz nieprawdziwe informacje w tym artykule???

 2. Obserwator pisze:

  Tak, to bardzo prawdopodobna hipoteza.
  Albo i prawda. Co z tego, ze niby taka nieprawdopodobna ?

  Bez wzgledu na to, co Ci sie Silver wydaje pod wplywem
  oficjalnych mediow.

  Znasz angielski ?
  To poczytaj, ukrainskie mysliwce zestrzelily ten samolot pasazerski…

  http://www.globalresearch.ca/evidence-is-now-conclusive-two-ukrainian-government-fighter-jets-shot-down-malaysian-airlines-mh17-it-was-not-a-buk-surface-to-air-missile/5394814

  Zarowno ruskie, jak i ukranskie oddzialy dopuscily sie zbrodni wojennych na ukrainie.

  Wg tych mediow oficjalnych ruscy sa zli,
  a ukraincy „dobrzy” bo to niby nasi sojusznicy :
  niestety, zli sa ( W sensie ugrupowan rzadzacych panstwem , a nie zwyklych ludzi) ZAROWNO JEDNI, jak i drudzy…

  Z jednej strony putlerowska rosja, zreszta on jest tylko marionetka…
  z drugiej post banderowska ukrainska kamaraderia.
  Hello ? Mysl, to nie boli.

  So, Silver, wake the f…up, bo warto, chlopie.

  Pozdrowienia, Panie Piotrze.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika