UWAGA! Narasta gniew społeczny. Czy dotrze do Polski? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.06.2020

UWAGA! Narasta gniew społeczny. Czy dotrze do Polski?

Starannie przygotowano. I tylko czekano na pretekst. Czy o tym debatował ostatnio Bilderberg? I pretekst się znalazł. W idealnym miejscu i czasie. Pora zniszczyć Trumpa. Od niego trzeba zacząć. A reszta sama się zawali.

fot. Maciej Bielawski

Bandyta w mundurze zabił Murzyna. To zawsze w Stanach działało. Antyrasistowskie protesty były nieuniknione w całym USA. Tym razem jednak było inaczej. Przygotowany scenariusz uwzględnił aktualną sytuację. Wysoki poziom frustracji społeczeństwa spowodowany pandemią nowego, nieznanego wirusa. Do tego przymusowa kwarantanna i zamknięcie w domach. Ograniczenie swobód obywatelskich.

Szczapy na ognisko, by je rozpalić były wyjątkowo suche i łatwopalne. Normalnie nawet nic specjalnego – by płonął 3, 4 dni, maksymalnie tydzień i samoistnie, jak zawsze wypaliłby się.

Planiści światowego przewrotu dobrze to rozumieli. Potrzebny był dodatkowy element, by nie dopuścić do wygaszenia protestu. Do tego użyto ANTIFY.

Antifa to trenowane lewackie bojówki, brutalne i bezwzględne. Ich celem zawsze jest doprowadzenie do jak największych rozruchów na ulicach miast. Do przekształcenia nawet pokojowych protestantów w ogarnięty amokiem motłoch, który zacznie niszczyć, palić, dewastować, rabować, a jak trzeba – zabijać.

Trenowani w walkach ulicznych, jak rosyjskie oddziały specjalne, nazywane u nas „zielonymi ludzikami” są w takiej niby-wojnie wyjątkowo skuteczni. Jak się dowiedzieliśmy, antyrządowe, a nawet śmiem powiedzieć, antypolskie władze Warszawy też już zabrały się za przygotowanie własnych ulicznych wojowników. Czy pod egidą ANTIFY?

Mam tak przypuszczać, bo pamiętamy, jak warszawscy lewacy, z Gazetą Wyborczą i Krytyką Polityczną na czele już w 2011 roku wezwali na pomoc do rozwalenia Marszu Niepodległości uzbrojonych niemieckich terrorystów ANTIFY. W strefie Schengen ich szybkie przemieszczanie to duży atut. Tamtym razem się nie udało, bo polscy kibice okazali się bardziej bitni i bojowi, zmuszając wywrotowców do ucieczki.

ANTIFA dla kamuflażu kryje się pod szyldem ruchu antyfaszystowskiego. Co jest bezczelną ironią, bo kultywują oni działania niesławnych bojówek SA w hitlerowskich Niemczech.

A dzisiaj mamy rok 2020 i już w Polsce dorobiliśmy się własnego „ruchu antyfaszystowskiego”, gdy pod opieką kryptokomunistów, bo tym są faktycznie, rządzący w Europie lewaccy neoliberałowie, wypączkowały Radykalna Akcja Antyfaszystowska, Antyfaszystowska Warszawa, 161 Crew, Przychodnia Skłot, Kolektyw Syrena, Warszawska Federacja Anarchistyczna, Rytmy Oporu i Razem przeciwko Nacjonalizmowi.

Jak Państwo myślą – po co w Warszawie, u pana kandydata na prezydenta RP hoduje się bojówki wzorowane na nazistowskich SA – Sturmabteilung?

Śmierć Murzyna, brutalna, okrutna i niesprawiedliwa została właściwie wykorzystana. Media właśnie doniosły, że niszczycielskie rozruchy uliczne są już w Paryżu, są w Rotterdamie, rozlewają się na Wiedeń, Grecję, Włochy. Nawet w Brazylii są rozruchy. Tu nie użyto rasistowskiego pretekstu. Tu zastosowano wojujący feminizm. Hmm…

Wiemy, że ulice płoną od dawna w Hong Kongu. Afryka też jest o milimetr od wybuchu. Jutro Berlin, a pojutrze może Warszawa?

Takiego ataku na swoją ojczyznę nawet śp. Lech Kaczyński się nie spodziewał. Czy legalne władze państw skutecznie przeciwstawią się tej wybuchającej rebelii? Po pandemii – kryzys gospodarczy – wszyscy ucierpią. Więc może lepiej po pandemii – światowa rewolucja?

Przywrócimy komunizm. Wszystko dla mas. Nazwiemy to inaczej i będzie dobrze. A wichrzycieli – Trumpa, Orbana, czy Kaczyśkiego przykładnie się ukara.

A 28 czerwca mają być w Polsce wybory prezydenckie… Może nie będzie potrzeby ich przeprowadzać?

Autor

- publicysta. Z zawodu inżynier elektronik pracujący od 30 lat za granicą na morzu. Konserwatysta.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. Imię... pisze:

  Panie Januszu, da

 2. Dzien dobry Panie Januszu, daje siedem gwiazdek dzisiaj :
  bo niestety z tym nieszczesnym murzynem w usa, ani z trumpem( Okreslanym przez zle jezyki jako trumpenstein 😉 ) bylo i jest nieco inaczej. Ustawki…
  Kolejne False flags. I globalna „spontaniczna” odpowiedz.

  Ale jest Pan blisko.

  Pozdrawiam chwilowo z Warszawki.

  Maciek B.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika