Andrzejki w rytmie Hip Hopu - w Centrum Stoczni Gdańskiej | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 21.11.2012

Andrzejki w rytmie Hip Hopu – w Centrum Stoczni Gdańskiej

Nie masz pomysłu na andrzejkową noc, a masz ochotę dobrze się bawić? Chciałbyś miło spędzić czas wśród ciekawych ludzi, w nietuzinkowym miejscu, przy dobrej muzyce? Nic prostszego! Już 24 listopada w Centrum Stoczni Gdańskiej rusza HIP HOP JAM!

Hip Hop to stosunkowo nowy gatunek muzyczny, który narodził się w nowojorskim Bronxie w latach 70-tych XX wieku. Tworzą go cztery podstawowe filary – Djing, MCing (rap), b-boying oraz graffiti. Jego ważnym elementem jest także beatbox.

Największymi atrakcjami HIP HOP JAM będą występy takich artystów jak: Łona & Webber, DonGURALesko, Medium, K.A.S.T.A oraz gdański skład Dwa Zera. To do nich należeć będzie scena główna CSG.

Poza czymś dla ucha, znajdzie się także coś dla oka.
Organizatorzy zadbali o miłośników tańca hip-hopowego. Podczas imprezy odbywać się będą bitwy taneczne, czyli tzw. batelki. Do zgarnięcia jest Mistrzowski Puchar Hip Hop Jam.

Ponadto każdy z uczestników będzie mógł pozostawić po sobie ślad na jednej ze specjalnie przygotowanych ścian w Strefie Chill. W tym miejscu oglądać będzie można także malowanie na żywo przez najbardziej znanych grafficiarzy – ’a, ’a, Riam’a oraz Pen’a.

Trójmiasto bez wątpienia otwiera się na muzykę hip-hopową. Będzie to pierwsza od 10 lat impreza w tym właśnie klimacie. Dlatego nie może na niej zabraknąć nikogo, kto czuje hip-hopową zajawkę. Chłopaki zrobią na pewno niezły hałas.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika