Bezpłatne zajęcia z tańca towarzyskiego w Letnicy | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 11.11.2012

Bezpłatne zajęcia z tańca towarzyskiego w Letnicy

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie zaprasza na bezpłatne zajęcia z tańca towarzyskiego. Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się 12 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.30 w Klubie GAMA w Letnicy przy ulicy Starowiejskiej 15/16.

W ramach projektu „Od ulicy do EURO 2012! – rewitalizacja społeczna mieszkańców Letnicy” realizowanego przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta koło Gdańsk, w poniedziałki od 16.00 do 17.00 i w czwartki od 18.00 do 20.00 będą odbywały się w dawnej szkole podstawowej przy ulicy Suchej 22 w Letnicy.

Zajęcia skierowane są do osób dorosłych. Na zajęcia można zgłaszać się bez pary.

Od ulicy do EURO 2012! To jeden z projektów rewitalizacyjnych realizowanych na terenie Letnicy. W ramach tego projektu działalność prowadzi Punkt Konsultacji Obywatelskich, w którym dyżury pełnią: psycholog, terapeuta, doradca zawodowy, pracownik socjalny, księgowa i asystent rodziny. Dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy przygotowano natomiast zajęcia sportowe – treningi piłki nożnej dla chłopców oraz tańca sportowego dla dziewcząt.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>