Gdańsk Jelitkowo: DaKine Polish Skimboarding Open 2012 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.07.2012

Gdańsk Jelitkowo: DaKine Polish Skimboarding Open 2012

Po dużym sukcesie zeszłorocznej edycji Otwartych Mistrzostw Polski w Skimboardingu przyszła pora na edycję 2012.

Zawody DaKine Polish Skimboarding Open 2011 zgromadziły na Gdańskiej plaży ponad 100 zawodników i tłumy kibiców co bezsprzecznie określiło ich status jako największej imprezy skimboardowej w Europie i jednej z największych na Świecie.

W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze większe i ciekawsze widowisko. Dziesiątki najlepszych skimboarderów z Polski i Europy, SeventyOne Mini Skimboardingu, darmowe testy desek skimboardowych, konkursy dla publiczności i najwyższy poziom sportowy w tej dyscyplinie to tylko niektóre argumenty dla których warto odwiedzić plażę w gdańskim Jelitkowie podczas ostatniego weekendu lipca.

Zawody rozegrane zostaną z podziałem na mężczyzn i kobiet oraz dodatkowo w kategoriach juniorskich poniżej 16 i 12 roku życia.

Najlepsi powalczą o 2000 zł w gotówce oraz bardzo atrakcyjne rzeczowe o równowartości ponad 20000 zł. Do zapisów szczególnie zachęcamy wszystkie dziewczyny dla których została wyodrębniona osobna kategoria objęta specjalnym patronatem kobiecej marki – Femi Pleasure Girls Contest.

Odwiedzający imprezę będą mogli skorzystać ze strefy darmowych testów desek do skimboardingu (SeventyOne, FNCY Fair, KonarPro, Pakalolo oraz DB) oraz porad instruktorów w SeventyOne Mini Szkole Skimboardingu.

Dodatkowo widzowie będą mogli wziąć udział w licznych konkursach przeprowadzanych w przerwach zawodów a ALOHA Shop zaprosi nas na zakupy do swojego specjalnie stworzonego sklepu i na odpoczynek w Chill Zone.

Wieczorem odbędzie się oficjalne After Party dla zawodników i kibiców w Gdańskim Beach Barze „Que Pasa” (wejście na plażę 72) a podczas niego także konkursy i losowania z nagrodami od marki Rip Curl!

Szczegóły dotyczące imprezy:
  • Miejsce: Gdańsk Jelitkowo, wejście na plażę nr 66
  • Zapisy On-line oraz informacje: www.PSOpen.com
  • Zapisy na miejscu: Piątek, 27.07.2012, 14:00-15:00
  • Eliminacje: Piątek, 27.07.2012, start o godz. 16:00
  • Finały: Sobota, 28.07.2012, start o godz. 10:00
  • Organizator: Polskie Stowarzyszenie Skimboardingu

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika