SpaceFest! 2014 - czwarty konkurs dla młodych zespołów | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 3.09.2014

SpaceFest! 2014 – czwarty konkurs dla młodych zespołów

Podobnie jak w trzech pierwszych edycjach SpaceFestu! również w czwartej organizator zarezerwował w line upie miejsce dla młodych zespołów grających shoegaze, space rock lub muzykę alternatywną nawiązującą do tych gatunków.

Judys_Funeral

Judy’s Funeral to jeden z dwóch ubiegłoroczny laureatów konkursu. fot. Małgorzata Nitner

Do 30 września 2014 zainteresowane występem na SF! grupy mogą przesyłać swoje zgłoszenia (min. 30 minut muzyki). Trzyosobowe jury przesłucha nadesłane materiały i wybierze dwa zespoły, które 5 i 6 grudnia zagrają w gdańskim Klubie Żak.

Wyniki konkursu zostaną podane na stronie www.spacefest.pl w dniu 7 października 2014. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa: http://tiny.pl/qs338

SpaceFest! to festiwal muzyki shoegaze, space rock i alternative, na który składają się koncerty, warsztaty dla muzyków z Polski i zagranicy, z legendarnymi wykonawcami alternatywnymi, wydawnictwa płytowe.

Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Nasiono we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” i Klubem Żak przy wsparciu Gdańska.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika