Młodzi pomorscy piłkarze: konsultacje kadry w Gniewinie rocznika 2001 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 20.09.2013

Młodzi pomorscy piłkarze: konsultacje kadry w Gniewinie rocznika 2001

Czterech zawodników drużyny Pogoni/Trójki Lębork tj.: Wiktor Miotk, Miłosz Mach, Filip Pobłocki i Mateusz Żukowski uczestniczyło we wtorek 17 września w konsultacjach kadry województwa pomorskiego rocznika 2001.

Wiktor Miotk, Miłosz Mach, Filip Pobłocki i Mateusz Żukowski.

Wiktor Miotk, Miłosz Mach, Filip Pobłocki i Mateusz Żukowski.

Testy 23 młodych piłkarzy z Pomorza w tym z Arki i Lechii odbyły się na obiektach hotelu „Mistral” w Gniewinie. W grze wewnętrznej 2×45 minut nasi utalentowani zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Filip Pobłocki zdobył 2 gole, Mach i Żukowski 1 bramce.

W opinii trenera kadry zawodnicy z Lęborka pokazali się z bardzo dobrej strony i przed każdym z nich otworzyła się furtka na kolejny sprawdzian w kadrze początku października.

– Od tego sezonu kadra Pomorza to łączony rocznik 2000 i 2001. Z 2001 w tym roku wybranych zostanie 6 chłopców z Pomorza, którzy będą tworzyć kadrę województwa razem z rocznikiem 2000 – mówi Andrzej Małecki, trener Pogoni i nauczyciel chłopców w Szkole Podstawowej nr 3 w Lęborku. – Marzy mi się, by w tej szóstce był gracz z Lęborka.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika