Piłkarze Lechii rozpoczęli przygotowania | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 9.01.2018

Piłkarze Lechii rozpoczęli przygotowania

Piłkarze Lechii Gdańsk rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Po towarzyskim turnieju halowym Cup w miniony weekend przyszedł czas na liczne badania i testy, natomiast od jutra cały zespół będzie trenował w Gdańsku przed wylotem na obóz w Turcji.

Od 14 do 22 stycznia Biało-Zieloni przebywać będą na pierwszym obozie przygotowawczym w tureckim Belek, gdzie mają w planach rozegranie dwóch meczów kontrolnych. Na drugi obóz gdańszczanie udadzą się do Niemiec do Kolonii. Tam spędzą czas od 25 do 29 stycznia i podczas tego zgrupowania rozegrają jedno sparingowe.

Po powrocie do Gdańska 3 lutego Lechia wystąpi w jeszcze jednym meczu kontrolnym, który rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Traugutta, a po nim Biało-Zieloni rozpoczną bezpośrednie przygotowania do pierwszego wiosennego meczu ligowego z Wisłą Kraków.

Z Karabachem Agdam podopieczni Adama Owena zmierzą się w Belek 20 stycznia. Dzień później gdańszczanie zagrają z rumuńską Universitateą Craiova. Z kolei w Niemczech Lechia zmierzy się z Viktorią Köln. Ten mecz odbędzie się 28 stycznia. Po powrocie do Gdańska Lechia podejmie zaś na stadionie przy ul. Traugutta 29 z Chojniczanką (3 lutego).

[źródło: Biuro Prasowe Lechia Gdańsk SA/własne]

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika