Kolejna akcja z cyklu „Wymieńmy się”. "To, co kobiety lubią najbardziej" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 19.09.2013
Styl | Autor: Anna Maj

Kolejna akcja z cyklu „Wymieńmy się”. „To, co kobiety lubią najbardziej”

Już w najbliższą sobotę (21.09) odbędzie się kolejna akcja z cyklu „Wymieńmy się”. To co każda kobieta lubi najbardziej – polowanie na okazje.

Kolejna akcja z cyklu „Wymieńmy się”. "To, co kobiety lubią najbardziej"

Szansa na porządki w naszych szafach i szafeczkach naszych pociech. Przeglądamy to, co nam się już znudziło, czego od dawna nie nosimy, albo z czego nasze pociech już wyrosły. Ze spakowanym tobołkiem ruszamy do Domu Kultury na Morenie, gdzie dziewczyny ze Strefy Rodziny 3miasto czekają od godziny 12:00.

Nasze ciuszki po przejrzeniu przez Asię i Monikę, lądują w ogólnej puli, w której dowolnie można wybierać, przebierać, przymierzać, szperać. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i swoich maluchów oczywiście. Jedyny koszt to bilet wstępu za 10 zł.

To nie koniec atrakcji, oprócz dobrej zabawy, udanych łowów, wyjścia z domu z dzieckiem, można będzie kupić ciekawe wyroby jubilerskie, wyjątkowe ręcznie robione akcesoria dla maluchów a także skorzystać ze SPA. Ciekawi Was, co jeszcze przygotowały dziewczyny? Koniecznie odwiedźcie Kultury. Tylko nie spóźnijcie się, koniec przewidziany jest na 18:00.

To nie wszystko. Sukces poprzednich akcji zaowocował współpracą Strefy Rodziny 3miasto z Domem Kultury na Morenie. Co z tego wyniknie? Okaże się już niedługo. Pierwsza odsłona już w sobotę – podczas akcji „Wymieńmy się” – Kultury zapewni sporo atrakcji dla najmłodszych (strefa kultury, rodziny, ruchu i piękna).

Z zaciekawieniem i pełnym podziwem przyglądam się działalności Strefy Rodziny 3 miasto. Dziewczyny zarażają charyzmą i niesamowitymi pomysłami, które dzięki zaangażowaniu kolejnych mam i nie tylko, udaje im się realizować. To przykład mam, które mając wiele na głowie potrafią więcej niż mogłyby wcześniej przypuszczać. Polubcie ich profil na fb https://www.facebook.com/StrefaRodziny3miasto, bo to źródło ciekawych inspiracji do spędzenia czasu z dziećmi a już niedługo wielu innych wydarzeń.

Regulamin akcji

-WymieńmySię-

W sobotę 21.09.2013 w godzinach od 12.00 do 18.00 odbędzie się akcja „WymieńmySię”, na której odbędzie się wymiana odzieży kobiecej, ciążowej, dziecięcej, męskiej i tekstylia.

Zapraszamy do Domu Kultury na ul Nałkowskiej 3. Celem wymiany jest pozbycie się rzeczy które się nam znudziły i zdobycie nowych bez nakładów finansowych.

W trakcie spotkania przewidziane są atrakcje. Cała akcja ma także cel charytatywny. Rzeczy które nie znajdą nowego właściciela a stary nie będzie chciał ich zabrać do domu zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Matemblewie ul. Matemblewska 67 80-283

Regulamin

  1. Akcja wymiany ma charakter bezgotówkowy. Jedynym nakładem finansowym będzie bilet wstępu w wysokości 10 zł od osoby Natomiast nie sprzedajemy odzieży. Cała sala jest wielką szafą, w którą wkładamy i wyciągamy rzeczy 😉
  2. Ubrania które przynosimy powinny być czyste, bez dziur minimum stan bdb, po prostu takie jakie sami chcecie wziąć.
  3. Nie ma obowiązku wymiany RZECZ ZA RZECZ. Apelujemy jednak o rozsądek 😉
  4. Odzież po przyjściu przekazujemy organizatorowi do rozłożenia. W tym czasie organizator przewidział wiele atrakcji aby czas był zapełniony. W chwili kiedy zostaną rozłożone rzeczy które otrzymamy na początku imprezy, uczestniczki będą mogły rozpocząć wymianę. W czasie trwania imprezy ciuchy które zostaną dostarczone, będą tak jak zawsze sukcesywnie wykładane jednak tym razem również selekcjonowane przez nas (czytaj pkt 2)
  5. Na obecnej akcji wymieniamy odzież kobiecą, ciążową, dziecięcą, męską oraz tekstylia. Mile widziane również torebki i akcesoria 🙂
  6. Odzież która pozostanie bez właściciela oraz dary po zakończeniu akcji przekazane będą do Domu Samotnej Matki w Matemblewie ul. Matemblewska 67 80-283

Autor

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika