III Wojna Światowa trwa bezustannie od 11 września 2001 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.09.2016

III Wojna Światowa trwa bezustannie od 11 września 2001

Minęła właśnie 15. największego zamachu terrorystycznego po II Wojnie Światowej, w zamachu zginęło 2600 osób, w tym 343 strażaków.

ONE WTC COLLAPSES

Zamach ten rozpoczął największą batalią o wolność, bezpieczeństwo, równość w historii świata. Wojna, bo tak należy nazwać to, co się dzieje od pamiętnego roku wywołała skutki ekonomiczne, społeczne i wpłynęła na zmianę układu sił na świecie.

Globalne skutki wypowiedzianej przez ówczesnego prezydenta George W. Bush wojny z terroryzmem, mimo upływu lat są odczuwalne do dziś.

na kartach historii będzie nazwany Adolfem Hitlerem XXI wieku, gdyż wykorzystując samoloty pasażerskie zabił ponad 2600 osób, wywołując największą wędrówkę świata burząc podstawy stworzone po II Wojnie Światowej.

Skutki zamachu na w dniu 11.09.2001 roku to:

 1. Największa w historii wojna między światem arabskim a chrześcijańskim.
 2. Zaangażowanie państw na całym świecie w walkę o swoich obywateli.
 3. Setki tysięcy zabitych i rannych w zamachach, które miały miejsce od 11.09.2001 roku.
 4. Walka o bliski wschód, w tym o przejęcie kontroli nad  źródłami surowców w celu opanowanie światowej sytuacji.

Wszystkie te skutki mają wpływ na życie setek tysięcy ludzi na całym świecie, w tym na nasze Europie.

Autor

- Zastępca Redaktora Naczelnego Gazety Bałtyckiej, dziennikarz śledczy. Specjalizuje się w tematyce społeczno-prawnej. Archiwista II stopnia (kursy archiwalne w Archiwum Państwowym w Gdańsku), Członek stały Stowarzyszenia Archiwistów Polskich (prawo do prowadzenia badań historycznych), miłośnik Gdyni, członek Towarzystwa Miłośników Gdyni. Hobby – prawo. Jest członkiem Związku Harcerstwa Polskiego.

Wyświetlono 3 komentarze
Napisano
 1. Ed pisze:

  Ehh, 2016 rok a niektórzy dalej wierzą w te bajeczki że te wieże zniszczył bin laden. On został wrobiony a ten atak zrobili tzw. Iluminaci (rząd amerykański) i to oni to zrobili a bin ladena celowo w to wrobili poza tym dowodów na to jest tyle że głowa mała. Przed tym wydarzeniem znaki 9/11 były ukrywane w wieeeeelu filmach, kreskówkach i nawet pokazane były w pewnej kreskówce dwie wieże i 9/11 sprytnie ukryte a jeśli chcecie wiedzieć więcej to poszukajcie na necie NIEZBITYCH DOWODÓW a nie słuchacie się mediów z telewizji którzy są kontrolowani i muszą gadać kłamstwa żeby każdy niemyślący samodzielnie człowiek w to wierzył.

  • Mieszko pisze:

   To prawda co piszesz tylko człowiek głupi uwierzy że dwie wierze zawaliły się od uderzenia samolotów.
   Z materiałów które oglądałem wynika że było to celowe wyburzenie. Zniszczenie WTC przez CIA było pretekstem do wojny o rope w Iraku Libi Syri Afganistanie.

 2. dawidek98 pisze:

  Czemu wszyscy dalej ściemniają o jakiejś Al-Kaidzie?! To USA stoi za 11 września, powinniśmy o tym wiedzieć. Kraj założony przez masonerię. Stolica satanizmu i wszelkiego światowego zła.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika