Gala Fight Exclusive Night 4 „Summer Edition” w Sopocie! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.07.2014

Gala Fight Exclusive Night 4 „Summer Edition” w Sopocie!

W sobotę, 16 sierpnia, odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Tym razem po niesamowitym sukcesie gali we Wrocławiu, FEN 4 „Summer Edition”, odbędzie się w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.

FEN4-summer_plakat_ver1

Rozgrywają na niej swoje mecze koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a w okolicy znajdują się inne
obiekty sportowe: korty tenisowe i basen miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą ogromnym atutem imprezy, niedaleko bowiem przy hali znajduje przystanek SKM i przystanki autobusowe, z których odjeżdżają autobusy z Gdańska i Gdyni.

Na pewno nie jest to jedyny atut tego wydarzenia. Najważniejszym będą występy zawodników i
zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN
potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy, które już cieszą się uznaniem, i kibice sztuk walki chcą oglądać ich pojedynki.

Już dziś możemy zapowiedzieć udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź – mistrzyni świata w Kickboxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1. Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin błysnął wolą walki na czerwcowym evencie, pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks, tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko.

Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA – Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło a więc widzów czekają emocje, emocje, emocje…

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, Cristiane „Cyborg” Justino, i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce.
Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo, a na antenie stacji w retransmisjach.

Serdecznie zapraszamy,
Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki

Źródło: Fight Exclusive Night/Zofia Grodomska

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>