Gramy w najbliższą sobotę na boiskach Przymorza i Zaspy! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 19.10.2017

Gramy w najbliższą sobotę na boiskach Przymorza i Zaspy!

W sobotę, 2 października, Andrzej Kowalczys wraz Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na jesienną edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”. Zapisy od godz. 9.00 na ul. Meissnera. Pierwszy gwizdek o godz. 10.00!


W najbliższą sobotę wracamy na Meissnera na zmodernizowane w ostatnich miesiącach boiska. Turniej będzie również rozgrywany na ul. Opolskiej.

Do udziału w najbliższym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/200 i rocznik 1998 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.

Zapisy od godz. 9.00 na ul. Meissnera. Początek turnieju o godz. 0.00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika