Insp. Jarosław Rzymkowski - nowym Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 21.01.2016

Insp. Jarosław Rzymkowski – nowym Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku

Insp. Jarosław Rzymkowski został Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku. W uroczystości pod przewodnictwem Komendanta Głównego Policji udział wzięli także Wicewojewoda Pomorski, komendanci miejscy i powiatowi garnizonu pomorskiego oraz kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Jarosław Rzymkowski

Komendant Główny Policji – uroczyście zaprezentował nowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku. Został nim dotychczasowy I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – insp. Jarosław Rzymkowski.

Insp. Jarosław Rzymkowski w Policji służy od 1990 roku. Jest absolwentem Studium Oficerskiego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Służbę zaczynał na stanowiskach wykonawczych w pionie kryminalnym. Od roku 2002 pełnił stanowiska kierownicze. Był komendantem miejskim w Koninie, a wcześniej przez 5 lat – Komendantem Powiatowym Policji w Kole.

Za efekty uzyskiwane na różnych szczeblach w hierarchii Policji był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany m.in. Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Brązowym Krzyżem Zasługi.

Od dzisiaj insp. Jarosław Rzymkowski kierował będzie prawie 6 tysięcznym garnizonem pomorskim.

źródło: .pl

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>