YES! Gdańsk 2019 – Young Electric Summit | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.02.2019

YES! Gdańsk 2019 – Young Electric Summit

Projekt YES! Gdańsk 2019 odbędzie się 22 marca 2019 r. Wydarzenie to odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w Auditorium Novum.

Głównymi punktami programu będą: Konferencja, poruszająca tematykę związaną z szeroko pojętą energetyką oraz Forum Pracodawców, stanowiące możliwość dyskusji studentów – z przedstawicielami zaproszonych firm. poprowadzą wykładowcy z Politechniki Gdańskiej oraz przedstawiciele firm związanych z tematem przewodnim wydarzenia. Nowością tegorocznej edycji YES! Gdańsk 2019 będą bezpłatne szkolenia techniczne skierowane do studentów Naszej Uczelni.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a przerosła nasze oczekiwania. Chcielibyśmy, aby w tym roku wydarzenie dotarło do szerszego grona odbiorców i odniosło jeszcze większy sukces.

Celem projektu YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów i zorganizowanie wydarzenia, którego na Politechnice Gdańskiej brakowało. Zależy nam na stworzeniu okazji do zaczerpnięcia wiedzy od przedstawicieli środowiska akademickiego oraz ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym, a także szansy na nawiązanie pierwszych kontaktów ze światem przemysłu. Wierzymy, że organizowane przez nas wydarzenie pomoże studentom wiążącym przyszłość z branżą energetyczną na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>