Dziwne ulotki na gdańskiej Morenie. "Głogowski, oddaj nasze 2 miliony!!!" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 2.02.2014

Dziwne ulotki na gdańskiej Morenie. „Głogowski, oddaj nasze 2 miliony!!!”

Mieszkańcy gdańskiej Moreny na klatkach schodowych swoich budynków zauważyli porozklejane ulotki, które w bardzo krótkim czasie zostały pousuwane.

spoldzielnia_morena

W tej sprawie otrzymaliśmy list od mieszkańca osiedla.

„Jestem mieszkańcem Moreny od 1991 roku i nigdy nie interesowały mnie specjalnie wewnętrzne sprawy spółdzielni. Różne niby-afery i tym podobne, o których słyszałem niejednokrotnie od sąsiadów całkowicie mnie nie interesowały.

Ale dziś wychodząc około godziny 8 na spacer z psem zauważyłem na klatkach schodowych ogłoszenia o treści jak na zdjęciu. Takich ogłoszeń było dużo więcej, prawie na każdych drzwiach budynków, które mijałem.

Kilka godzin później wyjeżdżałem z żoną i zauważyłem jak grupka osób będących najprawdopodobniej pracownikami spółdzielni chodziła i zrywała to ogłoszenia (wydaje mi się że te twarze widziałem jako asystentów na Walnym Zgromadzeniu Spółdzielni).

Dało mi to nieco do myślenia i wdzięczny byłbym za podjęcie tematu w sposób rzetelny – bo ulotkę na drzwi może wywiesić każdy, więc nie traktuję jej poważnie. Ale jeśli osoby utrzymywane z moich opłat mają obowiązek szukać i zrywać tego typu informacje, to już zaczyna wyglądać nieco podejrzanie i zarzuty tam zawarte nabierają znaczenia”.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>