Ziobro dobija Błaszczaka | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 9.06.2017

Ziobro dobija Błaszczaka

Nie milkną echa tragicznej śmierci Igora Stachowiaka na jednym z komisariatów policji we Wrocławiu. Wiele wskazuje na to, że będzie ona jeszcze długo wykorzystywana do politycznych rozgrywek wewnątrz obecnego obozu władzy.

Prokuratura poinformowała właśnie, że policja od dawna miała dostęp do nagrań z umieszczonej na paralizatorze, które zostały ujawnione przez jedną z telewizji, co w konsekwencji spowodowało poważny polityczny, a także spory kłopot społeczny, w tym obywatelskie protesty przeciwko brutalności policjantów.

Przypomnijmy tylko, że stanowisko policji sformułowane przez komendanta głównego wskazywało jednoznacznie na to, że wszelkie materiały ws. Stachowiaka natychmiast ich zebraniu trafiły do prokuratury i były tylko w jej władaniu. Dziś, po komentarzu prokuratury, można mieć coraz większe wątpliwości odnośnie prawdziwości deklaracji komendanta Jarosława Szymczyka.

Pewne jest to, że mamy kolejną odsłonę politycznej ofensywy Zbigniewa Ziobro nakierowanej na Mariusza Błaszczaka, której chwilową ofiarą może być wiceminister odpowiedzialny za policję – Jarosław Zieliński, ale przecież nie niego chodzi, a właśnie o Mariusza Błaszczaka, a docelowo o Jarosława Kaczyńskiego, którego Ziobro prawdopodobnie od dawna chciałby zastąpić na funkcji szefa całej zjednoczonej prawicy.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- publicysta Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika