Jutro manifestacja pracowników firmy Energa - będą utrudnienia w ruchu | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 26.06.2013

Jutro manifestacja pracowników firmy Energa – będą utrudnienia w ruchu

Juro, tj. w czwartek, w godzinach od 10.00 do 16.00 w Gdańsku odbędzie się manifestacja Organizacji Związkowych Grupy Kapitałowej Energa.

Jutro manifestacja pracowników firmy Energa - będą utrudnienia w ruchuOrganizator szacuje, że weźmie w niej udział ok. 2,5 tys. osób. z poszczególnych pionów będą pilnowali, żeby nie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego. W działaniach weźmie udział łącznie przeszło 1,1 tys. funkcjonariuszy.

Ok. godz. 10.45 manifestujący przejdą ul. Mikołaja Reja, Marynarki Polskiej, Kliniczną, Al. gen. J. Hallera, ul. S. Konarskiego, Al. Grunwaldzką na parking obok Hali Widowiskowo – Sportowej „Olivia”.

W związku z tym zgromadzeniem publicznym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym, łącznie z czasowym zamknięciem wymienionych ulic. Policjanci przejściu grupy osób, będą otwierać zamknięte ulice. Mogą wystąpić zmiany tras linii autobusowych i tramwajowych oraz opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Na czas przejścia manifestujących z pewnością zostanie wstrzymana linia autobusowa 199 kursująca przez Al. Grunwaldzką.

Apelujemy do kierowców, żeby w miarę możliwości omijali ten rejon Gdańska i korzystali z objazdów.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>