Międzynarodowe Spotkania na Wysokościach | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.10.2014

Międzynarodowe Spotkania na Wysokościach

Każdy w swoim życiu chciałby zrobić coś szalonego, coś co wykracza poza szeroko rozumianą normalność. Życie dostarcza nam bądź małych dawek adrenaliny lub większych, w zależności od sytuacji. Zazwyczaj nigdy poziom tego hormonu nie jest na najwyższym poziomie.

Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (7)
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (6)
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (5)
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (4)
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (3)
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (2)
Międzynarodowe Spotkania Na Wysokościach (1)

Slakersi, bo tak siebie nazywają, spotykają się na hamakach zawieszonych na linie umocowanej nad dolomitami. “Ekstremauci” poza spaniem mają dodatkowe atrakcje takie jak: muzyczny, wspaniała kuchnia, bar z napojami, warsztaty z jogi oraz mogą wziąć udział w zajęciach na paralotni.

Podsumowując

Strach ma tylko wielkie oczy.

 

Źródło: http://www.popularnie.pl/spotkania-na-wysokosciach/

Autor

- sekretarz redakcji Gazety Bałtyckiej we Włocławku, administrator portalu Allomi, publicysta. Interesuję się psychologią, religią, polityką, muzyką i piłką nożną. Lubię czytać książki psychologiczne, thrillery i publicystykę. Moim autorytetem w dziennikarstwie publicystycznym jest Rafał A. Ziemkiewicz. Nie jest żadną tajemnicą, że najbardziej z gazet papierowych lubie czytywać Wprost. Nie uznaję klasycznego podziału lewica i prawica, uważam go za sztucznie stworzony aby podzielić społeczeństwo. Nie uznaję schematów i wciskania je kogokolwiek.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>