Nowe fakty w sprawie śmierci Leszka Millera juniora | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.08.2018
Donosy | Autor: Redakcja

Nowe fakty w sprawie śmierci Leszka Millera juniora

Jak ustaliła Wirtualna Polska, na kilka godzin przed śmiercią syna byłego premiera Leszka Millera, w domu doszło do kłótni z partnerką Katarzyną.

fot. Facebook

– Byłam w domu. Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe. Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić – mówi Wirtualnej Polsce pani Katarzyna, narzeczona syna byłego premiera.

Jej wersję potwierdza WP śledczy. znalazła jego partnerka w godzinach przedpołudniowych. Przebywała ona w domu, ale w innym pomieszczeniu. Wyjaśniamy okoliczności sprawy – mówi WP jeden ze śledczych.

Leszek Miller Junior rozstał się z żoną jakiś czas temu i od kilku lat miał nową partnerkę. – Był najukochańszą osobą w moim życiu. Był ciepłym człowiekiem i bardzo mądrym. Miał wrażliwy i delikatny charakter mimo szaty przybranej na zewnątrz twardziela – mówiła śmierci Leszka Millera jr pani Katarzyna.

Czytaj dalej…

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>