Znani pisarze: Orbitowski, Severski i Zielke - wspierają | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.08.2016

Znani pisarze: Orbitowski, Severski i Zielke – wspierają

Znani pisarze Orbitowski, Severski i Zielke zachęcają do wsparcia wydania ciągu dalszego kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”.

kiop_zemsta_logo4

Trzej pisarze, autorzy polskich bestsellerów kryminalnych: Łukasz Orbitowski, i zdecydowali się popierać jako ambasadorzy wydanie ciągu dalszego powieści Krzysztofa M. Kaźmierczaka „Krótka instrukcja obsługi psa” o podtytule „Zemsta”. Społecznościowa akcja na ten cel prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemstaod początku lipca br. Tam też znajdują się rekomendacje ambasadorów zachęcające do udziału w zbiórce.
Łukasz Orbitowski jest autorem sześciu powieści, ostatnią z nich jest „Inna dusza”. W roku 2016 otrzymał Paszport Polityki. Był dwukrotnie nominowany do nagrody Nike. Prowadzi na antenie TV Kultura program „Dezerterzy”.

Vincent V. Severski, a właściwie pułkownik Włodzimierz Sokołowski, to były oficer wywiadu. Jest autorem bestsellerowej trylogii szpiegowskiej „Nielegalni”, „Niewierni”, „Nieśmiertelni”, a wkrótce czwartej części „Niepokorni”.

to były dziennikarz śledczy, obecnie autor powieści sensacyjnych i kryminalnych m.in. „Wyrok” (pierwszego polskiego thrillera finansowego), „Sędzia” i „Człowiek, który musiał umrzeć”.

Dotąd udało się zebrać 70 proc. kwoty potrzebnej na realizacje pierwszego celu akcji. Jeśli uda się uzyskać więcej – nakład książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” zostanie zwiększony. Ponadto zostanie do niej dołączony specjalnie przygotowany broszurowy dodatek na temat aktualnego stanu sprawy śledztwa i procesu odnośnie głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. To właśnie na jego motywach oparty jest kryminał „Krótka instrukcja obsługi psa”.

Wszyscy uczestnicy zbiórki na wspieram.to/zemsta uzyskują za udzielone wsparcie nagrody, w większości książkowe. Jako pierwsi będę też mogli otrzymać ciąg dalszy powieści, na rzecz wydania której prowadzona jest akcja społeczna.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>