Policjanci odzyskali luksusowe BMW [FILM] | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.01.2013

Policjanci odzyskali luksusowe BMW [FILM]

Policjanci z Sopotu dzięki współpracy z policją niemiecką odzyskali skradzione w Niemczech luksusowe BMW. Wartość tego pojazdu to około 200 tys. złotych. Zatrzymano w tej sprawie jedną osobę.

Policjanci odzyskali luksusowe BMW serii 3. (Fot. KWP Gdańsk)

Sopoccy funkcjonariusze dzięki informacji uzyskanej z Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP ustalili gdzie znajduje się skradziony pod koniec grudnia pojazd. W miniony czwartek w jednym z garaży na terenie Sopotu funkcjonariusze znaleźli . Po sprawdzeniu w policyjnych systemach potwierdziły się informacje o tym, że jest to samochód.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wynajmował garaż. Został on przesłuchany, usłyszał dotyczące paserstwa. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Wartość zabezpieczonego samochodu to około 200 tysięcy złotych. Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>