Policjanci przechwycili narkotyki o czarnorynkowej wartości około 300 tys. zł | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 15.05.2014

Policjanci przechwycili narkotyki o czarnorynkowej wartości około 300 tys. zł

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przechwycili narkotyki o czarnorynkowej wartości około 300 tys. zł i zatrzymali mężczyznę, który je posiadał. 30–latek usłyszał zarzut udziału w obrocie środkami odurzającymi. Prokurator wystąpił do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przechwycili narkotyki o czarnorynkowej wartości około 300 tys. zł

Kryminalni z gdańskiej komendy wojewódzkiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na jednej z ulic Gdańska zatrzymali 30–latka kierującego samochodem osobowym. W bagażniku policjanci znaleźli środki odurzające.

Policjanci łącznie zabezpieczyli prawie 10 kg amfetaminy, 200 gramów marihuany i 2 gramy kokainy, o czarnorynkowej wartości 300 tys. zł.

Podejrzany o udział w obrocie środkami odurzającymi 30-latek usłyszał zarzuty. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika