Pruszcz Gdański: Tragiczny wypadek samochodowy. Opel na drzewie, kierowca nie żyje | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.04.2013

Pruszcz Gdański: Tragiczny wypadek samochodowy. Opel na drzewie, kierowca nie żyje

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj rano na drodze gminnej z Kaczek do Gołębiewa Wielkiego. Kierowca opla astry zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. 26-latek poniósł na miejscu. W chwili wypadku panowały utrudnione warunki atmosferyczne z powodu bardzo gęstej mgły. Kierowca nie przewoził żadnych pasażerów.

Pruszcz_Gd_wypadek1

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (12 kwietnia br.) o godz. 6.15 na drodze gminnej z Kaczek do Gołębiewa Wielkiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem astra na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. 26-letni mieszkaniec gminy Trąbki Wielkie poniósł na miejscu. Uderzenie było tak silne, że zakleszczonego mężczyznę musiała wydobyć z samochodu straż pożarna. Nad ranem panowały bardzo trudne warunki atmosferyczne z powodu gęstej mgły. Ciało mężczyzny przewieziono do akademii medycznej w Gdańsku w celu wykonania sekcji zwłok oraz sprawdzenia czy kierowca astry był trzeźwy.

Pruszcz_Gd_wypadek2

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę, zachowanie rozwagi i zdrowego rozsądku.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 4 komentarze
Napisano
 1. Ola pisze:

  Współczucie dla rodziny .Wojtku spoczywaj w pokoju..

 2. Ola pisze:

  Nie wiem co powiedzieć na pewno jestem w szoku bo znałam chłopaka mieszkał w sąsiedniej wsi ale bardzo często z nim rozmawiałam.Wielka strata bardzo młody chłopak.Jeszcze raz wielkie współczucie dla rodziny.A ty Wojtku niech ci ziemia lekka będzie.

 3. Anna pisze:

  Szczery, miły, dobry człowiek… Żal jest tym większy…
  Dlaczego??????????????????????

 4. Pp pisze:

  I bardzo dobrze coraz mniej bezmozg ów.Dobrze ze te drzewa tam stoja trasa Trąbki Gołębiewo Starogard Skarszewy same pierdolce nie wiem kto im wydał prawo jazdy na szczęście sami się rozbijają widząc jak tam jezdza nawet bym takiej osobie nie pomagał żeby szybciej zmarła.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika