Starogard Gdański: 5 osób w szpitalu | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.01.2013

Starogard Gdański: 5 osób w szpitalu

Starogardzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki wydarzył się wczoraj tuż godzinie 14.00 na drodze wojewódzkiej 222 na trasie Kokoszkowy-Trzcińsk. Ford fiesta uderzył w dwa inne auta, w wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala.

starogard_gdansk_wypadek

Wczoraj, 15 stycznia br. tuż godz. 14.00 dyżurny starogardzkiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Kokoszkowy-Trzcińsk, będącej fragmentem drogi wojewódzkiej 222.

Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji, 20-letni kierowca forda jadąc w kierunku Starogardu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w dwa inne pojazdy.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło 5 osób. Od kierującego fordem pobrano krew do na zawartość alkoholu, dwaj pozostali kierujący byli trzeźwi.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

Nadmierna prędkość oraz niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu to główne przyczyny kolizji i wypadków w zimowych warunkach drogowych.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika