Starogard Gdański - kombajn wypadł z drogi i dachował | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.07.2012

Starogard Gdański – kombajn wypadł z drogi i dachował

O dużym szczęściu może mówić kombajnista, który w miniony piątek w Bietowie dachował swoim pojazdem. Lekko ranny mężczyzna trafił do szpitala i zaopatrzeniu medycznym wrócił do domu. Wiadomo już, że kierowca tego pojazdu był trzeźwy.

Kombajnista dachował swoim pojazdem. (Fot. KWP Gdańsk)

z Lubichowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło w miniony piątek w miejscowości Bietowo. Około godziny 17:50 miejscowi stróże prawa otrzymali zgłoszenie o dachowaniu kombajnu zbożowego. przybyciu na miejsce mundurowi zauważyli w przydrożnym rowie leżący do góry kołami pojazd.

Maszyna rolnicza przewróciła się, gdy jego kierowca podczas wymijania z drugim tego typu pojazdem wjechał na pobocze drogi. (Fot. KWP Gdańsk)

Jak wstępnie ustalili policjanci maszyna rolnicza przewróciła się, gdy jego kierowca podczas wymijania z drugim tego typu pojazdem wjechał na pobocze drogi. Na skutek zbyt mocnego zjechania z asfaltu kombajn przechylił się w stronę rowu, a następnie dachował.

Kombajnista doznał niegroźnych obrażeń ciała. (Fot. KWP Gdańsk)

W wyniku tego zdarzenia kombajnista doznał niegroźnych obrażeń ciała. -latek trafił do szpitala i zaopatrzeniu medycznym wrócił do domu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

(KWP Gdańsk)

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>