Złodziej w czytelni przy ul. Grunwaldzkiej | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 28.11.2012

Złodziej w czytelni przy ul. Grunwaldzkiej

Kryminalni z Wrzeszcza zatrzymali 24-latka, który w połowie listopada br. w czytelni okradł 2-letnią studentkę. Sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi młodej kobiety i zabrał jej portfel z dokumentami i pieniędzmi.

Wczoraj po południu kryminalni z Wrzeszcza w jednej z miejscowości pod Gdańskiem zatrzymali 24-latka z Kielc, po tym jak ustalili, że ma ona na swoim koncie kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi.

Do zdarzenia doszło w połowie listopada br. Jak wykazała praca policjantów, 24-latek podczas korzystania z internetu w czytelni przy ul. Grunwaldzkiej zabrał z jednego ze stolików portfel w którym było 30 zł i dokumenty. Okazało się, że była to własność 2-letniej studentki, która na chwilę odeszła od stolika, zostawiając na nim portfel .

Wczoraj zatrzymany za tą kradzież mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży dokumentów, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika