„Chuck” – akcja, humor i sensacja! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.12.2014
Film | Autor: Redakcja

„Chuck” – akcja, humor i sensacja!

Na polskim rynku jest mnóstwo amerykańskich seriali – lepszych i gorszych. Chcesz obejrzeć coś naprawdę dobrego? To coś dla Ciebie!

chuck-serial

Młody, niesłusznie wyrzucony ze studiów Bartowski zamieszkuje z siostrą i jej mężem. Rozpoczyna pracę w Buy More – markecie z elektroniką, gdzie zostaje informatykiem. Tam też pracuje jego najlepszy przyjaciel Morgan. Jest to miejsce, w którym stale coś się dzieje i w którym pełno jest nietuzinkowych ludzi. Ich życie jest spokojne do momentu, gdy komputerowiec dostaje maila od przyjaciela ze studiów z danymi tajnych służb.

Tak zaczyna się historia nieśmiałego, nie lubiącego przemocy i nie umiejącego kłamać Bartowskiego. Pod okiem pięknej Sary Walker – agentki CIA oraz bezwzględnego Johna Caseya – agenta NSA szkoli się na „szpiega idealnego”. Problem polega na tym, że w niczym nie przypomina Agenta 007, a na efekty będzie trzeba długo czekać. Z biegiem czasu zakochuje się w swojej opiekunce Sarze. Cieszy się, gdy ta ochrania go podczas niebezpiecznych akcji. Udane misje? Raczej przypadek aniżeli zdolności świeżo upieczonego szpiega.

W między czasie główny bohater musi udawać, że nic w jego życiu się nie zmieniło. Musi godzić pracę w z nowymi obowiązkami i misjami, podczas których ratuje świat. Naraża na niebezpieczeństwo siebie i swoją rodzinę, a właściwie siostrę wraz z jej mężem. Matka Chucka odeszła od nich, gdy ten miał zaledwie 9 lat, a jego ojciec zostawił ich, gdy miał 13 lat. Za wszelką cenę i za pomocą nowych rządowych informacji, które miał w swojej głowie próbuje odnaleźć rodziców.

Ten 91-odcinkowy tasiemiec to dzieło Roberta Duncana McNeilla, opowiadający o losach nie tylko tytułowego bohatera, ale także jego przyjaciół, znajomych i wrogów. Odsłaniający stopniowo tajemnice i marzenia bohaterów. Produkcja , która rozpoczęła się w 2007 roku trwała 5 lat.

Warto poświęcić trochę czasu? Oczywiście! Jest to serial dla wszystkich lubiących akcję przeplataną z komedią, której towarzyszy odrobina dramatu. Serial, który potrafi wzruszyć oraz rozbawić do łez. Czas poświęcony na każdy odcinek nie jest na pewno zmarnowany.

Czy odnajdzie rodziców? Czy Sarah odwzajemni jego uczucie? Czy Casey nie stanie na drodze do ich szczęścia? Tego wszystkiego dowiesz się oglądając wszystkie odcinki!

Dorota Płaza

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika