III Studencki Koncert Charytatywny | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 28.03.2013

III Studencki Koncert Charytatywny

Połącz dobrą zabawę z działaniem na rzecz potrzebujących! Przyjdź i wesprzyj nas w staraniach o lepsze życie dla dzieci objętych opieką gdańskiego hospicjum imienia ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC. 7 kwietnia 2013 r. w klubie PG „Kwadratowa” odbędzie się III Studencki Koncert Charytatywny, wpisany w 11. Kampanię Pola Nadziei. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00, wstęp bezpłatny.

III Studencki Koncert Charytatywny

Kilkunastu studentów i absolwentów trójmiejskich uczelni wyższych po raz kolejny postanowiło aktywnie działać na rzecz osób potrzebujących. We współpracy z Akademickim Centrum Kultury UG „Alternator” oraz z Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej sukcesywnie realizują ten plan. Ich konsekwencja i opór w działaniu doprowadziły do powstania – trzeciej już – edycji koncertu.

Specyfika imprezy pozostanie niezmieniona. W tym roku trójmiejską scenę muzyczną reprezentować będą: Spenner (finalista 2. edycji X-Factor) & BIBa, Piotr Lisiecki (finalista 3. edycji „Mam talent”), Riverhead, oraz niezależna grupa teatralna – W Gorącej Wodzie Kompani, zajmująca się sztuką improwizacji.

Jak co roku, ważną część imprezy zajmować będzie aukcja i loteria (do wygrania m.in. bilety do kina, rękodzieło artystyczne, bony na darmową pizzę czy książki).

Miłym dodatkiem będą również domowe wypieki oraz kawa, w które będzie się można zaopatrzyć przez cały czas trwania koncertu. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby chorych dzieci.

III Studencki Koncert CharytatywnyWarto przyjść, sprawdzić, przekonać się, że pomóc może każdy – łącząc szczytny cel z dobrą zabawą. III Studencki Koncert Charytatywny to także niepowtarzalna okazja, by ubogacić się wewnętrznie, zmusić do refleksji, a przy tym mieć satysfakcję, że zrobiło się coś dobrego.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego link’a na facebook’u: http://www.facebook.com/pages/Wiosna-pełna-nadziei/360088967356447

i obejrzenia reportażu z ubiegłorocznego koncertu:

Katarzyna Stasiewicz

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika