Świąteczna paczka dla dzieci. Wspólna akcja studentów GWSH i Zakładu Karnego w Gdańsku-Przeróbce | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.11.2012
Nauka | Autor: Redakcja

Świąteczna paczka dla dzieci. Wspólna akcja studentów GWSH i Zakładu Karnego w Gdańsku-Przeróbce

Studenci z Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej wspólnie z Zakładem Karnym Gdańsk – przygotowali niezwykłą akcję „Świąteczna paczka dla dzieciaków!”, której celem jest obdarowanie 20 rodzin, w których wychowują się bez jednego z rodziców, gdyż ci w tym okresie przebywają w zakładzie karnym.

Świąteczna paczka dla dzieci. Wspólna akcja studentów GWSH i Zakładu Karnego w Gdańsku-Przeróbce

– Chcemy w ten sposób pomóc tym maluchom, o których często nikt nie pamięta. Pozbawione są rodzica, pochodzą z bardzo biednych środowisk, a przede wszystkim naznaczone są piętnem rodzica „kryminalisty” – tłumaczy z Parlamentu Studentów GWSH, jedna z organizatorek akcji zapraszająca do udziału wszystkich mających dobre serduszka.

– Nie ważne czy jesteście z Trójmiasta, Poznania czy Warszawy – jeśli chcecie uszczęśliwić te dzieciaczki, kupując dla nich pluszowego misia czy też tabliczkę czekolady, która znajdzie się w świątecznej paczce. Naprawdę liczy się każdy drobiazg, każdy odruch serca, zbieramy zabawki, słodycze i wszystko to, co waszym zdaniem w świątecznej paczce jest potrzebne – informuje Parlament Studentów GWSH.

Prezenty można zostawiać w specjalnie przygotowanym do tego kartonie przy portierni w budynku GWSH przy ul. Biskupiej 24 B. Można również wysyłać na adres Uczelni z dopiskiem „Parlament Studentów dla dzieciaków”. Akcja trwa do 09.12.2012.
Paczki zostaną podarowane dzieciom podczas widzenia lub też zostaną przesłane bezpośrednio do dziecka. Pamiętajcie, by dopisać do swojej listy prezentów również dzieci!

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika