Paweł Kukiz padł ofiarą internetowej prowokacji! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.09.2017

Paweł Kukiz padł ofiarą internetowej prowokacji!

Paweł Kukiz R1; lider Kukiz’15 padł ofiarą internetowej prowokacji, z czego skrzętnie skorzystały nieprzychylne mu media. Zdarzenie jest o tyle smutne, że miało miejsce wówczas, gdy Kukiz przebywał w szpitalu na badaniach.

sugerują, że Paweł Kukiz zapomniał się wylogować z serwisu Facebook i sam skomentował wcześniejszy swój wpis, w którym miał życzyć samemu sobie powrotu do zdrowia.

„Zdrowia Panie Pawle!!!:) Proszę szybko wracać do pracy o nową polskę, w której nie będzie miejsca dla tych złodzei. Jest Pan naszą jedyną nadzieją Cała moja pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót Wszystkiego dobrego” – taki kształt miał wpis z fałszywego konta Pawła Kukiza. (pisownia oryginalna)

Okazało się, że rzekomy Pawła Kukiza jest autorstwa osoby, która podszyła się pod lidera ruchu KukizR7;15.

Na wniosek samego zainteresowanego sprawa została skierowana do prokuratury, w Paweł Kukiz wyjaśnił publicznie, że ze wspomnianym wpisem nie miał nic wspólnego.

Przypomnijmy, ruch KukizR7;15 jest obecnie trzecią co do wielości siłą polityczną w Sejmie, a sondaże wciąż potwierdzają bardzo silną pozycję ugrupowania.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika