Paweł Kukiz padł ofiarą internetowej prowokacji! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.09.2017

Paweł Kukiz padł ofiarą internetowej prowokacji!

Paweł Kukiz – lider Kukiz’15 padł ofiarą internetowej prowokacji, z czego skrzętnie skorzystały nieprzychylne mu media. Zdarzenie jest o tyle smutne, że miało miejsce wówczas, gdy Kukiz przebywał w szpitalu na badaniach.

Media sugerują, że zapomniał się wylogować z serwisu Facebook i sam skomentował wcześniejszy swój wpis, w którym miał życzyć samemu sobie powrotu do zdrowia.

„Zdrowia Panie Pawle!!!:) Proszę szybko wracać do pracy o nową polskę, w której nie będzie miejsca dla tych złodzei. Jest Pan naszą jedyną nadzieją Cała moja rodzina pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót Wszystkiego dobrego” – taki kształt miał wpis z fałszywego konta Pawła Kukiza. (pisownia oryginalna)

Okazało się, że rzekomy komentarz Pawła Kukiza jest autorstwa osoby, która podszyła się pod lidera ruchu Kukiz’15.

Na wniosek samego zainteresowanego sprawa została skierowana do prokuratury, w wyjaśnił publicznie, że ze wspomnianym wpisem nie miał nic wspólnego.

Przypomnijmy, ruch Kukiz’15 jest obecnie trzecią co do wielości siłą polityczną w Sejmie, a sondaże wciąż potwierdzają bardzo silną pozycję ugrupowania.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika