Poseł Mieszkowski przypomniał sobie o braku wykształcenia | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 21.01.2016

Poseł Mieszkowski przypomniał sobie o braku wykształcenia

Poseł Mieszkowski niedawno przypomniał sobie, że nie skończył studiów. W związku z tym nastąpiły w notatce biograficznej na portalu Wikipedia. Niestety podczas kampanii wyborczej o średnim wykształceniu Mieszkowskiego – nie było mowy.

mieszkowski-wikipedia

Historia zmian na portalu Wikipedia.

Dotarliśmy do historii zmian dokonanych na portalu Wikipedia przy nazwisku Krzysztofa Mieszkowskiego. Okazuje się, że użytkownik z Wrocławia (przypadkowo stamtąd również wywodzi się poseł) dokonał zmian w notatce biograficznej Krzysztofa Mieszkowskiego, w której pojawiła się informacja, że „studiów nie ukończył”.

mieszkowski-strona

Notatka biograficzna Mieszkowskiego na stronach partii Nowoczesna.

„Absolwent XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. Studiował następnie kulturoznawstwo w Instytucie Kulturoznawstwa na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, których to studiów nie ukończył”.

treści dokonano 13 stycznia 2016 roku. Niestety podczas trwania całej kampanii wyborczej Mieszkowski o średnim wykształceniu nie informował wyborców. Wręcz przeciwnie – przedstawiał się jako „kulturoznawca”, co jednoznacznie należy interpretować jako „absolwent studiów kulturoznawczych”.

Inne, ważne zagadnienie zawiera się w pytaniu, jak to się stało, że nie mając wyższego wykształcenia, Mieszkowski został powołany na stanowisko dyrektora jednego z wrocławskich teatrów publicznych? Tę sprawę również będziemy wyjaśniać.

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. markopolo pisze:

    czy to ten ćwok nidouczony który sprowadził porno aktorów z niemiec a teraz ten wypłoch bryluje w sejmie

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika