Dość barbarzyńców w życiu publicznym! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.01.2021

Dość barbarzyńców w życiu publicznym!

Człowiek zakazujący (ze względu na możliwość zakażenia) widzenia z nowonarodzonym dzieciątkiem – jest barbarzyńcą.

Człowiek zakazujący (ze względu na możliwość zakażenia) odwiedzania w szpitalu osoby śmiertelnie chorej, umierającej – jest barbarzyńcą.

Człowiek zakazujący (ze względu na możliwość zakażenia) wizyty duszpasterskiej u osoby śmiertelnie chorej, umierającej – jest barbarzyńcą.

Człowiek zakazujący w polskich warunkach spacerów wiosną po lesie (ze względu na możliwość zakażenia) – jest barbarzyńcą.

Człowiek nakazujący (ze względu na możliwość zakażenia) zasłanianie nosa i ust w przestrzeni publicznej, gdy nie ma nikogo w pobliżu – jest barbarzyńcą.

Człowiek zakazujący w polskich warunkach wizyt na cmentarzu w dniu 1 listopada – jest barbarzyńcą.

Człowiek, który deklaruje, że uchyli wyżej wymienione zakazy wobec osób, które poddadzą się realizowanemu na niespotykaną w skali świata eksperymentowi medycznemu – jest przestępcą.

Deklaruję, że w najbliższych wyborach oddam głos na dowolnego polityka,  który skutecznie zobowiąże się,  że w swym programie politycznym zamieści postulaty:

– wyeliminowania barbarzyńców z życia publicznego Rzeczpospolitej,

– postawienia przed niezależnymi, niezawisłymi sądami przestępców, którzy wykazali się barbarzyńskim podejściem do współobywateli.

Autor

- publicysta, komentator i felietonista.