"Do Przerwy 0:1" - edycja mikołajkowa | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.12.2015

„Do Przerwy 0:1” – edycja mikołajkowa

Gdańska Fundacja Dobroczynności zaprasza, w sobotę 5 grudnia, na boiska Przymorza i Zaspy, na mikołajkową edycję piłkarskiego turnieju „Do Przerwy 0:1”.

do_przerwy-mikolaj

Tak jak nie straszne nam upały, tak samo nie straszne nam mrozy! Najpopularniejszy turniej piłkarski w tej części Polski, Europy i świata niezależnie od pogody odbędzie się tradycyjnie na boiskach Przymorza i Zaspy! Za główną arenę turnieju, po raz drugi służyć nam będzie otwarty w październiku br., przy okazji jesiennej edycji naszego turnieju, pełnowymiarowy stadion przy ulicy Meissnera na Zaspie. mikołajkowej edycji Do Przerwy 0:1 rozpocznie się punktualnie o godzinie 10.00. Zapisy od godz. 9.00. Zespołom do lat 18 musi towarzyszyć pełnoletni opiekun.

W tym roku na turniej zapraszamy roczniki: 2003 i młodsi, 2000-2002, 1997-1999, rocznik 1996 i starsi oraz drużyny dziewczęce.

Miło nam poinformować, że na zaproszenie Rady Dzielnicy Młyniec po raz pierwszy mecze odbędą się także na zmodernizowanym obiekcie piłkarskim przy ulicy Startowej 9. Na tym kameralnym boisku zagrają piłkarze z rocznika 1997-1999.

Ze względu na przewidywaną dużą liczbę uczestników, część meczów zostanie rozegrana tradycyjnie również na boisku przy ulicy Opolskiej.

Turniej, którego pomysłodawcą i organizatorem wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności jest Andrzej Kowalczys, rozgrywany jest już od ponad 11 lat! Tradycyjnie spodziewamy się piłkarzy i piłkarek z Chojnic, Człuchowa, Gdyni, Gościcina, Pelplina, Pruszcza Gdańskiego, Wejherowa, Żukowa i oczywiście z Gdańska.

– Siła naszego turnieju, to przede wszystkim jego uczestnicy. Dla młodych ludzi piłka nożna to nie tylko fantastyczny sport, ale jednocześnie sposób na to, aby oderwać się od codziennych obowiązków, czy też różnego rodzaju pokus – mówi Andrzej Kowalczys. – Wielkie podziękowania należą się również wszystkim opiekunom, którzy towarzyszą młodym sportowcom w tym dniu, nierzadko bardzo przeżywając ich boiskowe pojedynki.

Stałym punktem każdego turnieju jest wizyta zawodników bądź trenerów Lechii Gdańsk, która zawsze mocno wspiera „Do Przerwy 0:1”. Także 5 grudnia liczymy na ich obecność.

Karta zgłoszeń do pobrania na stronie www.doprzerwy01.pl

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika