Elton John nie wystąpi w Gdańsku! Dlaczego? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.07.2012

Elton John nie wystąpi w Gdańsku! Dlaczego?

Koncert słynnego muzyka, który miał się odbyć w Ergo Arenie został odwołany bez podania przyczyny, poinformował współorganizator wydarzenia – Stowarzyszenie Muzyczne „Forza”.

Elton John nie wystąpi w Gdańsku. (Fot. David Shankbone / http://blog.shankbone.org)

Polska strona organizująca muzyczne zdarzenie przekazuje, iż duński pośrednik w dniu 4 lipca zerwał kontrakt. „Forza” nie uzyskała jak na razie informacji z jakich przyczyn koncert został odwołany.

Stowarzyszenie spełniło wszelkie postanowienia zawarte w kontrakcie.

Brak informacji i przyczynach zerwania kontraktu upoważnia Stowarzyszenie „Forza” do dochodzenia odszkodowania. To nie jedyny problem ”Forza” z Duńskim organizatorem.

Występ brytyjskiej gwiazdy miał być jedynym w Polsce, tak zostało poinformowane stowarzyszenie. Natomiast z prasy wynika zupełnie coś innego i właśnie z tego źródła, a nie od strony współorganizującej koncert stowarzyszenie dowiedziało się o innym występie artysty.

Dzień przed zaplanowanym koncertem w Trójmieście zaplanowany jest koncert w Łodzi.

Mimo nieporozumień Stowarzyszenie Muzyczne „Forza” wpłaciło pieniądze na honorarium artysty w ustalonym terminie, jednak duński agent zerwał kontrakt.

Wszystkich fanów talentu brytyjskiego artysty, którzy kupili bilety na gdański koncert organizator przekonuje, iż bilety można oddać lub wykorzystać je podczas sobotniego koncertu w Łodzi.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika