Fitness na molo w Brzeźnie. Zumba, spinning, rekreacja | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.07.2012

Fitness na molo w Brzeźnie

Letni Maraton Fitness to propozycja dla wszystkich osób korzystających z zajęć fitnessu i siłowni. Zachęcamy do wyjścia z sal i poćwiczenia w otoczeniu morskich fal, na molo w Gdańsku Brzeźnie.

W programie imprezy znajdą się zajęcia zumby i spinningu. (Fot. MOSiR Gdańsk)

Wszystkich chętnych zapraszamy 14 lipca na godzinę 16, na molo w Brzeźnie. Będą tam czekać instruktorzy oraz sprzęt wykorzystywany zazwyczaj w siłowniach czy fitness klubach.

W programie imprezy znajdą się zajęcia zumby i spinningu. Będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Co istotne, nie będziemy uzależnieni od warunków pogodowych, gdyż zajęcia odbywają się pod krytym namiotem. Wstęp jest bezpłatny!

Letni Maraton Fitness to typowa impreza rekreacyjna dla każdego. Tematem przewodnim jest promocja aktywnego stylu życia, nie tylko w sezonie letnim, lecz troska o i formę fizyczną przez cały rok.

Maraton rozpoczniemy zajęciami zumby prowadzonymi przez Joannę Szank, które potrwają w godz. 16-18. Od godz. 18-20 odbędzie się spinning. To rytmiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce pod dyktando instruktora fitness Clubu Calypso.

Joanna Szank – Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki wydane przez MENiS.

Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Profesjonalizm, temperament i kreatywność pozwalają jej stworzyć na zajęciach niepowtarzalny klimat zabawy połączonej z poprawnością techniczną wykonywanych ćwiczeń.

Specjalizuje się w formach ruchowych gdzie dużą rolę odgrywa choreografia i taniec, chociaż nie obce są jej zajęcia wytrzymałościowo- siłowe. Swoje umiejętności zdobywa uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konwencjach i maratonach na terenie Polski, jak i za granicą.

Szkoleniowiec w zakresie fitness na terenie Polski. Organizator i prowadząca kursy Instruktora Fitness oraz kursy specjalistyczne w zakresie Dance & Body Mind.

Jedna z nielicznych licencjonowanych instruktorek w Polsce – stopień B2, Międzynarodowy Instruktor Zumby.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika