Formoza Challenge 2018 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.02.2018

Formoza Challenge 2018

Formoza Challenge edycja w podpoznańskich Obornikach (9-10 czerwca) otworzyła cykl biegów sygnowanych elitarną jednostką specjalną – Formoza w tym sezonie.

Startuje kolejna lokalizacja biegu w iście wojskowym klimacie. 9 września amatorzy mocnych biegowych wrażeń spotkają się na Tankodromie w Bornym Sulinowie. Na śmiałków czeka wiele formatów na dwóch dystansach 5 i 10 km. nie zapomnieli także o najmłodszych organizując Formoza Kids na dystansie 1 i 2 km. Jedno jest pewne – nie zabraknie wojskowego klimatu, błota, wody i kilkudziesięciu przeszkód. Hasłem jednostki i zarazem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich”. W takim klimacie wystartują uczestnicy – wspierając siebie na trasie.

Zapisy na stronie www.formozachallenge.com

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego. Rozwijamy się i otwieramy obok podpoznańskich Obornik kolejną lokalizację. Jest to dla nas tym ważniejsze, że w tym roku przypada 25 odzyskania Bornego Sulinowa od wycofujących się wojsk radzieckich – mówi Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatora. – Formoza Challenge to także impreza dla całej rodziny – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania nas wraz z kibicami – dodaje.

Formoza w Bornym Sulinowie to możliwość startu na dystansie 5 lub 10 km, w drużynie lub samodzielnie. Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse 1 i 2 km – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru Formozy. Formoza Challenge 2018 w Bornym Sulinowie to rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zawodnicy zjedzą i odpoczną po wyczerpującej rywalizacji.

Formoza Challenge 2018 w Bornym Sulinowie:

 • Dystanse:5 km, 10 km.
 • Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.
 • Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS)
 • Przeszkody: od 20 do 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc.

ZAPISY TUTAJ: WWW.FORMOZACHALLENGE.COM

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. Anonim pisze:

  Hasło kopia Nigdy Nie Zostaniesz Sam…

 2. Imię... pisze:

  Faktycznie zabawa z adrenalina na poziomie czy po prostu ukryte propagowanie militaryzmu,mind control,
  wojennej paranoi z zołnierzykami ktorzy na rozkaz zrobia wszystko,

  w czasach gdy narody juz prawie gotowe by rzucic sie sobie do gardeł…?

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika