Klub Sportowy Gedania będzie świętował swoje 92. urodziny | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 3.09.2014

Klub Sportowy Gedania będzie świętował swoje 92. urodziny

Klub sportowy Gedania 1922 Gdańsk zaprasza na wielki rodzinny festyn z okazji swoich 92. urodzin, połączony z inauguracją Polskiej Akademii Dzieci.

gedania6 września w Gdańsku przy ul. Hallera 201 w godz. 12.00-18.00 na z rodzicami czeka mnóstwo atrakcji. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały organizacje oraz osoby zajmujące się na co dzień różnymi rodzajami aktywności ruchowej i nie tylko.

Będzie można wziąć udział w grach, zabawach i konkursach sportowych, spróbować swoich sił w parku linowym, poskakać na dmuchanych zabawkach, przejechać się na kucyku lub wziąć udział w zawodach hipicznych przygotowanych przez Macieja Gleba Florek, laureata pierwszej edycji „You can dance”.

Podczas inauguracji przedszkola edukacyjno-sportowego odbędą się naukowe: astronomia, chemia i biologia dla najmłodszych, kino nocne.

Będzie można podziwiać psich umiejętności, wejść do pojazdów straży pożarnej, policji, zobaczyć ekwipunek ratowników WOPR oraz nauczyć się podstaw udzielania pierwszej pomocy. Dla dorosłych przewidziano warsztaty tkackie, zajęcia ruchowe m.in. Akademia Fitness Aleksandry Kobielak, jogę, zumbę czy mecze piłkarskie. Na scenie wystąpią młodzi oraz zaproszeni gości.

Udział w festynie jest bezpłatny. Impreza odbędzie się przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdańska.

Imprezie towarzyszy hasło „Kieruj bez procentów, nagraj z nami swój film.”

źródło: MOSiR

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika