„Kuchenne rewolucje” w Pogorzelicach koło Lęborka | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 20.01.2021

„Kuchenne rewolucje” w Pogorzelicach koło Lęborka

Lębork to trzydziestotysięczne miasto w województwie pomorskim. Kilka kilometrów od niego przy drodze z trójmiasta do Szczecina leżą Pogorzelice, gdzie gości w swe progi zaprasza „Bar u Skwarka”. Od kilkunastu miesięcy prowadzą go Alina i Leszek. Małżeństwo z niemal dwudziestoletnim stażem łączy z tym miejscem ogromny sentyment.

fot. materiały promocyjne

Jeszcze przed ślubem to tu umawiali się na romantyczne randki i obiecali sobie wtedy, że kiedyś to będzie ich lokal. I marzenie się spełniło, tyle że przyniosło ze sobą masę kłopotów.

Para włożyła w bar całe swoje oszczędności, ale nowy nie przyniósł oczekiwanych zysków i szybko się okazało, że trzeba do niego dopłacać. W barze pomaga mama Aliny Jadwiga i ich osiemnastoletnia córka Martyna.

Brak gości nie jest jedynym zmartwieniem rodziny. Właścicielka boryka się z ogromnym bólem, który jest wynikiem dramatycznego wypadku samochodowego sprzed lat. Mimo to Alina pracuje w barze po kilkanaście godzin dziennie, przygotowując domowe jedzenia jak u mamy. Tyle że gości nie widać.

Czy Magda Gessler odczaruje to miejsce? Premierowy 7. odcinek „Kuchennych rewolucji” już od czwartku 21.01 tylko w Playerze!

Autor

- Gazeta BałtyckaMoto Replika